Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Knurów
Gierałtowice
Gliwice

Martyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Martyna

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2018

Wszystkim bardzo polecam przygotowania maturalne z panią Martyną :). Ciepła, mądra nauczycielka, potrafi zachęcić do nauki. Dzięki wspólnej nauce zdałam bardzo dobrze maturę z języka polskiego i dostałam się na wymarzone studia.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

W trzy miesiące pani Martyna przygotowała mnie do matury z języka polskiego. Dzięki niej, ja - uczeń ledwo dwójkowy z polskiego zdał maturę na ponad 70%. Na korepetycjach nauczyłem się więcej niż w szkole na lekcji przez 4 lata. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Gorąco polecam. Chciałbym aby tylko tacy nauczyciele uczyli w szkole.

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2016

Szczerze polecam współpracę z panią Martyną. To naprawdę wspaniały nauczyciel, z olbrzymią wiedzą, cierpliwością i serdecznością. Dla mnie bardzo ważne też było to, że pani Martyna potrafiła mnie zmotywować. Dzięki pani Martynie zdałam maturę ustną z języka polskiego na 90 %, mimo że byłam trójkową uczennicą.
Wszystkim życzę takiego nauczyciela.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2016

Pani Martynko, przede wszystkim chciałam Pani jeszcze raz podziękować! Za przygotowanie mnie do matury, cierpliwość, mnóstwo poznanych utworów i fakt, że czuję się teraz pewnie. Już za kilka dni nasza matura i po raz pierwszy w życiu mam wrażenie, że jestem na coś gotowa. Wiadomo czuję stres, ale wiem, że sobie poradzę. Dziękuję za Pani pasję, sympatię, otwartość i najważniejsze: że polubiłam język polski. Jest Pani świetną korepetytorką, na pewno zawsze będę Panią polecać! NA MEDAL! :)
Pozdrawiam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2015

Martyna przygotowywała mnie do matury ustnej i pisemnej, jest bardzo dobrą i kompetentną korepetytorką :) Dzięki Martynie zdałam maturę z wysokim wynikiem, jestem zadowolona ze współpracy. POLECAM! :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2015

Pani Martyna udzielała mi korepetycji w trzeciej klasie liceum. Bardzo dobrze przygotowała mnie do matury pisemnej oraz ustnej z języka polskiego. Jest bardzo kompetentną i rzetelną osobą. Bardzo polecam :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2015

Martyna bardzo dobrze przygotowała mnie do matury. Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.