Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Katowice
Jaworzno
Siemianowice Śląskie
Chorzów
Bytom
Częstochowa
Faktura VAT

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 18
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2019

Znalazlam przez przypadek ogloszenie pana Artura, ale nieprzypadkowo kontynuowalam z Nim nauke przed matura. W tamtym czasie moim najwiekszym problemem byla blokada przed rozmowa po angielsku, jednak po korepetycjach zdalam mature ustna na 93% -jak to mozliwe?
Poprzez indywidualne podejscie do ucznia (w moim przypadku zamkniete oczy, otwieranie drzwi do pokoju, by przyzwyczaic do stresu, ze ktos inny slyszy nasze angielskie rozmowy, czy stopniowy kontakt wzrokowy podczas rozmowy; systematycznie krok po kroku przelamywalam moja bariere nawet nie zdajac sobie z tego sprawy. To ja wybieralam temat rozmowy jako warm-up, przez co bylo to dla mnie bardziej naturalne. Pan Artur nie tylko uczy, ale motywuje rowniez do pracy samemu (dzieki Niemu zaczelam sluchac radia BBC czy czytac wiecej ksiazek po angielsku dla przyjemnosci i zauwazylam, ze taka stycznosc z angielskim pomogla mi rowniez na maturze).
Lekcje sa definicja ,,nauki przez zabawe", a jezyk angielski traci charakter ,,foreign"=obcy, dlatego jesli chcesz nauczyc sie angielskiego lamiac przy tym stereotyp nudnej nauki to serdecznie polecam pana Artura! :)

avatar
Mati
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2019

Na początku chcę tylko powiedzieć, że nie jestem jakimś nerdem czy kujonem, tylko zwykłym nastolatkiem, który nie lubi się uczyć tylko bawić i leniuchować.
Kiedy miałem zacząć lekcje z panem Arturem, miałem nastawienie w stylu 'może będą lepsze oceny' i 'rodzice tego chcą'.
Lecz z każdą lekcją opinia o zajęciach i moje nastawienie zmieniały się diametralnie.
Dzięki panu Arturowi zacząłem sam dla siebie oglądać seriale po angielsku
i uczyć się słówek.
Najwyraźniej w świecie zaraził mnie swoją pasją - angielskim.
Co muszę dodać, lekcje są prowadzone bez najmniejszej presji czy stresu.
Maksymalnie stara się zrobić co może dla swoich uczniów np. w moim przypadku
uczyliśmy się gramatyki na podstawie Harrego Pottera (ponieważ jestem fanem).
Analizował kwestie i najlepsze momenty specjalnie dla mnie.
Chcesz dobrze posługiwać się językiem, a nie czuć, że się go uczysz?
Nie wachaj się i wybierz Pana Artura.

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2016

Pan Artur jest niezwykle kompetentnym lektorem. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Jest rzetelny, szczery, konkretny i punktualny. Jego bezcenną cechą jest cierpliwość i wytrwałość w procesie nauczania. Bardzo skutecznie motywuje do pracy i "uaktywnia" ucznia na zajęciach. Uczy z pasją. Jest nauczycielem godnym polecenia.

avatar
Rodzice
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2016

Syn nie mógł trafić na lepszego korepetytora. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Lekcje przez niego prowadzone są na najwyższym poziomie z dużym poczuciem humoru, a nauka języka angielskiego nie jest przykrym obowiązkiem, ale dobrą zabawą. Pan Artur ma dużą wiedzę. Język to Jego pasja. Z dużym zaangażowaniem prowadzi każdą lekcję. Poświęca się bez reszty temu co robi. Nasz syn nie ma już problemów z mówieniem w języku angielskim. Jest profesjonalistą w każdym calu. To wspaniały człowiek. Gorąco polecamy Pana Artura!!!

avatar
Anonim
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2016

Korepetycje perfekcyjne. Podejście, wiedza, atmosfera i przygotowanie są idealne. Pan Arthur nie zanudza, a narzuca fantastyczne tempo. Lekcje upływają w błyskawicznym tempie, w świetnej atmosferze i z ogromnym poczuciem humoru. Podnoszona cały czas wysoko poprzeczka niezwykle motywuje, a pozytywne nastawienie i wielka motywacja bardzo dopingują. Po kilku miesiącach nie czuję już stresu przed mówieniem, z którym miałem problem. Zauważyłem, że wysławiam się już jak nauczycielka z mojej szkoły. Pan Arthur uczy z zamiłowaniem, ponieważ to Jego pasja. Jest świetnym nauczycielem języka angielskiego. Po 10 miesiącach nauki mój język zmienił się nie do poznania. Jestem dzięki temu uczniem celującym. Gorąco polecam Pana Arthura.

avatar
Judit
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2014

Pan Artur prowadzi zajęcia w sposób bardzo ciekawy, urozmaicony
i co najważniejsze bezstresowy. Jest osobą bardzo sympatyczną, z niesamowitym poczuciem humoru. Każda lekcja jest przygotowywana przez niego z niezwykłą starannością.
Poziom nauczania jest dostosowany do umiejętności i potrzeb ucznia. Pan Artur wiele energii wkłada w przygotowanie dużej ilości różnorodnych i ciekawych materiałów dydaktycznych, co czyni każą lekcję niezwykle interesującą. Praca to jego pasja, której poświęca się z pełnym zaangażowaniem, motywując tym samym innych do podejmowania nowych wyzwań.
Gorąco polecam naukę angielskiego z Panem Arturem.

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2014

I’ve had a great opportunity to meet Arthur through my Mum who takes lessons with him. As I live permanently in London, UK, it is important for me that my family can speak fluent English to communicate with when visiting me in England. And I am lucky enough that my Mum wants to learn English and thanks to Arthur she is better and better.
I knew straight away that he is very passionate about everything what he does including English. It is his great passion and he transfers this feeling to everyone who is lucky enough to know him and is interested in learning English.
He is always well prepared to his lessons which are well structured and organized but don’t be misjudged, Arthur also can be hugely creative, open-minded an unpredictable. For example joined lessons with short notice with Arthur, my Mum and myself.
Arthur doesn’t pretend he knows all the answer, which is good, and if you are lucky enough to catch him on something he doesn’t know (it doesn’t happen very often) he will check it in where appropriate and give you the answer within one minute or two and then give you a summary of all the work you did that day.And a homework :-)
Taking part in that lesson I simply enjoyed myself and learned about challenges, experiences and difficulties in mastering a second language. And I think Arthur learnt a little bit about himself as well as it is said “a good teacher should always be a student”.
His lessons are full of activities, they might be humorous or serious depending on subject and what students require. Arthur is very patient, adjusting himself to the ability of a student he teaches. He always corrects pronunciation or any other mistakes in correct manner. He is considerate, shows respect and uses empathy which makes lessons even more enjoyable.
I would recommend him purely for his knowledge, skills in teaching and experience but it wouldn’t be enough to describe all the positives. Arthur is just really good teacher who enjoyes what he does.

avatar
2 Lt. Greg
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 grudnia 2013

Naukę u Artura podjąłem , ponieważ potrzebowałem pomocy przy zaliczeniu Stanag’a na poziomie 3.  Już po pierwszym spotkaniu zainspirował mnie swoim zaangażowaniem w taki sposób, że naprawdę polubiłem język angielski. Wcześniejsza moja edukacja tego języka wiązała się z przymusem i dużą niechęcią. Odkąd uczęszczam na korepetycje do Artura wszystko się zmieniło. Jest On osobą, która wkłada swoje całe serce oraz duszę, w to co robi. Jeśli szukacie motywacji, profesjonalnego podejścia, ogromnego bagażu doświadczeń i chcecie mieć świadomość, że wasze pieniądze nie idą na marne wybierzcie Artura!!!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2013

Polecam wszystkim, którzy są zmęczeni długotrwałą nauką języka i potrzebują motywacji.

Arthur uczy systematyczności oraz wpaja język angielski w życie codzienne i zawodowe.
Każda lekcja jest inna, ale z każdej na pewno coś wyniesiesz.

Tutor, który doskonale rozumie twoje potrzeby językowe oraz za wszelką cenę będzie pchał Cię do przodu w realizacji celów nauki języka angielskiego.

avatar
Konstancja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2013

Mamy za sobą już prawie pierwszy semestr. Korepetycje z panem Arturem są ciekawe oraz mobilizujące do nauki. Pan Artur stara się zrobić jak najwięcej na zajęciach, tłumaczyć wszystko i ćwiczyć, ćwiczyć... Ćwiczenia, które pozwalają rozwijać zarówno czytanie, pisanie, jak i rozmowę po angielsku. Czasem jak braknie czasu – He is not a clock-watcher i zdarza się, że zajęcia przeciągną się bez żadnej dopłaty. Język angielski jest bez wątpienia jego pasją, a zaangażowanie, humor, entuzjazm i energia czynią każdą lekcję bardzo interesującą . Szczerze polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2013

Od listopada 2011 roku mam przyjemność uczyć się u pana Artura. W mojej opinii pan Artur posiada bardzo duże kompetencje nauczycielskie i nie tylko, ale o tym dalej. Jeśli chodzi o kompetencje nauczycielskie, wynikają one z wieloletniego doświadczenia popartego znaczącymi kursami i dyplomami. Zaowocowało to stworzeniem nowatorskiej metody nauczania, po równi zwracającej uwagę na merytorykę – gramatykę, słownictwo, jak i warsztat – konwersację, wymowę, brytyjski akcent.

Ponadto pan Artur świetnie motywuje do nauki. Potrafi być dobrym coach’em i mentorem, przez co odkrywa się na nowo wartość nauki języka angielskiego. Dzięki temu chce się ćwiczyć i realizować edukacyjnie pomiędzy kolejnymi lekcjami. Podkreśla także wagę tego, że nauka angielskiego powinna mieć charakter ciągły – także pomiędzy kolejnymi spotkaniami lekcyjnymi.

Wobec powyższego z czystym sumieniem polecić mogę usługi edukacyjne pana Artura.

Piotr Ziemski

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2012

Pan Artur uczy nie tylko języka.On uczy entuzjazmu do języka.Prowadzi wspaniale lekcje często nawet wbrew memu zmęczeniu.Bezcene.

avatar
Kasia - maturzystka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2012

I really recommend lessons by Arthur because he is a fantastic tutor. Why? He has different view on way of teaching than any other teacher. I see that he loves this language and he does everything to motivate me to learn. Two years ago I hated English lessons at school, probably now I still hate it, but Arthur helped me and showed me how fantastic this language can be! He always finds something what you like and he uses it for the purpose of teaching you. He asks what you want to change in his lessons and if there’s something that could be improved he will indeed change it. Now, I really like this language and I want to learn it even more. Today, I read a second book in English with true understanding, it’s a fantastic feeling when I can read George Orwell in original. What’s also striking, lessons with him it’s not only English itself. He is very cheerful and optimistic and I always finish lessons with much better humour. Indeed, he is both a fantastic person and tutor. I think you’ll be also satisfied with lessons with Arthur.

avatar
Anonymous
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2012

It was quite some time ago (> 7 yrs or so) when I had a few opportunities to meet and talk with Arthur. And yes, it was him who started our, somehow never-ending conversation.. That 5-7 yrs younger Arthur managed to break my in-born, childish cautiousness towards other people and even more: he was (and still is) one of a very few persons who are able to make me talkative as well.. A good talk is healthy, sometimes, isn’t it? Soon, I realised that Arthur was not only eager to chat (also with others, which occasionally seemed to be little annoying..) but he was also so energetic and passionate in performing his favourite life activities (including daily learning English!) that, to be honest, I silently admired it. That time most members of my previous surroundings were different (ordinary or even sometimes boring if you like); and that has not changed dramatically so far.. Only I’ve learned to try harder... to be more open-minded, though still independent etc. which presumably makes me a bit stronger (anyway, everyone should never stop trying!).
Perhaps I am not a right person to write my opinion here: somehow I do not feel a typical individual in today’s Internet-addicted society of globally standardised consumers... and, to be fully honest, I have never paid anybody for teaching me (excepting those skills which you simply cannot learn yourself, such as driving or diving..). I had done, admittedly, an intense language course, but it had been financed by somebody else and I only had to pay for the examination and a certificate. However, if I have to do so, i.e. to pay for my own or my children’s individual lessons, I would certainly prefer to choose somebody with such unique personal capabilities which Arthur certainly has and is eager to share them with others. I believe, this is more important than official degrees and other CV-labels so eagerly exhibited these days by so many non-professional pseudo-experts..
So, I am really glad, Arthur, to hear that you are trying to make such a good use of your skills.
Good luck and all the best to you and your students :-)

avatar
www.agnieszkachudzicka.pl
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2012

Polecam cierpliwość, konsekwencję oraz niestandardowe metody uczenia Pana Artura . Cechy te powodują, że jako nauczyciel języka angielskiego szuka On indywidualnych rozwiązań dobranych pod względem zainteresowań czy intensywności nauki. Jednocześnie ogromna pasja, zaangażowanie i niespożyta energia czynią każdą lekcję interesującą przygodą - nawet z gramatyką :) Piszę tą opinię po 1,5 roku nauki.

avatar
Mateusz R
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2012

wyjątkowy człowiek jak i nauczyciel. zaraża pasją i zaangazowaniem, co sprawia, że po każdej lekcji wracam do dalszej nauki z sporym zastrzykiem energii i entuzjazmu. Wszystko poparte ogromną i usystematyzowaną wiedzą, którą czuć na każdym kroku podczas wędrówki w świat języka angielskiego. wiedzą którą potrafi przekazać w prosty, często autorski sposób. Jako człowiek, który w swoim życiu miał okazję poznać już kilku nauczycieli, stwierdzam ze pan Artur prezentuje bardzo rzadko spotykaną dziś jakość. polecam dla ludzi którzy nie uznają półśrodków, i którzy chcą NAPRAWDE nauczyć się j.angielskiego.

avatar
Herbert, Aarhus-Dania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2012

Naukę pobieram za pośrednictwem Skype'a. Osoba okazała się być świetnym nauczycielem umiejętnie wykorzystującym możliwości, jakie proponują masmedia.
W sposobie nauczania wykazuje dużo entuzjazmu. Jest zawsze przygotowany do lekcji, jest cierpliwy i nie pozostawia problemu językowego nierozwiązanego.
Gorąco polecam Jego Osobę jako nauczyciela j. angielskiego indywidualnie jak i w grupie.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2012

Lektor jest osobą sumienną, zawsze bardzo dobrze przygotowany do zajęć. Uczenie języka angielskiego jest bez wątpienia jego pasją. Stale poszukuje nowych sposobów, aby skutecznie przekazać wiedzę językową. Przejawia on inicjatywę oraz kreatywność w nowych rozwiązaniach. Zajęcia są prowadzone dynamicznie, panuje na nich przyjazna atmosfera.

Z pełnym przekonaniem udzielam mojej rekomendacji.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.