Mateusz Baczyński

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Gliwice
Zabrze
Chorzów
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Masz problemy z j.angielskim?
Potrzebujesz pomocy w nauce do sprawdzianu, kartkówki?
Bądź chcesz po prostu podszlifować swój angielski?
Napisz!

Będąc samemu uczniem pobierającym w przeszłości korepetycje, a obecnie lektorem j.angielskiego, wiem, jak ważna jest odpowiednia atmosfera podczas zajęć, zaangażowanie nauczyciela, a także odpowiednie przygotowanie do zajęć, zarówno pod względem materiałów jak i samego siebie do KAŻDYCH zajęć.Podczas zajęć kładę nacisk na praktyczne zastosowanie języka, nie oznacza to jednak, że zabraknie jakże ważnej części praktycznej. Każdy z moich podopiecznych jest traktowany w sposób indywidualny. Zajęcia będą dostosowane pod ciebie, nie ma problemu z tym, abyśmy popracowali nad tym, nad czym ty chcesz!Razem damy radę!Nazywam się Mateusz, mieszkam w Łabędach. Z językiem angielskim mam styczność niemal codziennie, od gier po artykuły naukowe, na książkach kończąc.Posiadam certyfikat technicznego języka angielskiego na poziomie B2 z dziedziny metalurgii i materiałoznawstwa.

Obecnie pracuję z młodzieżą oraz dorosłymi.Zajęcia odbywają w moim mieście w Łabędach lub u ucznia.

Pozdrawiam :)
Zapraszam do kontaktu!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.