Grzegorz Majewski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa
Marki
Ząbki
Zielonka
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry!
Nazywam się Grzegorz Majewski i jestem studentem drugiego roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
Bardzo lubię przekazywać zdobytą przeze mnie wiedzę innym, jednocześnie nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów z dziećmi. Dlatego, mimo że mam dopiero 19 lat, udzielam korepetycji już 4 lata. Moim celem jest to, żeby dla każdego z moich uczniów odnaleźć indywidualny sposób nauczania - taki, żeby nauka była jak najefektywniejsza.

Jestem w stanie dojeżdzać właściwie do wszystkich dzielnic w Warszawie, a także Marek, Ząbek i Zielonki. W zależności od tego, jak daleko musiałbym jechać, zmienia się cena korepetycji, jednak mam nadzieję, że uda się znaleźć korzystne rozwiązanie dla obu stron :)

Dostępność

Poniedziałek14:00 - 21:00
Wtorek16:00 - 21:00
Środa14:00 - 21:00
Czwartek17:30 - 21:00
Piątek12:00 - 21:00
Sobota10:00 - 16:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.