Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Hajnówka
Matematyka30 / 60 min

Magdalena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Witam. Jeśli matematyka jest dla Ciebie kłopotliwa lub chcesz poszerzyć swoje horyzonty, dobrze trafiłeś. Lekcje przeze mnie prowadzone są bez stresu, a ponadto posiadam przygotowanie pedagogiczne oraz kilkuletni staż. Udzielam korepetycji z zakresu szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Pomagam uczniom w opanowaniu bieżącego materiału, jak i w nadrobieniu zaległości, przygotowaniu do egzaminu gimnazjalnego, matury, klasówki czy kartkówki. Również przekażę wiedzę studentom z zakresu analizy, statystyki itp.Zapraszam ;)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2014

Polecam wszystkim korepetycje z Panią Magdą. Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze, a wszelkie niezrozumiałe zagadnienia omawiane w przystępny sposób. Korepetycje przyniosły rezultaty,czego dowodem są dobre wyniki z matury. Jeszcze raz polecam Panią Magdę! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.