Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Bydgoszcz
Toruń

Bartłomiej

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Bartłomiej

O mnie

Witam serdecznie!Mam na imię Bartek i studiuję historię (studia magisterskie) oraz filologię włoską, niemniej od dawna historia stanowi dla mnie przedmiot zainteresowania i jestem w pełni usatysfakcjonowany z tego, co robię. Na pierwszy rzut oka przedmiot zupełnie nieprzydatny, jednak kiedy zgłębimy się w istotę rzeczy, okazuje się, że poprzez poznanie przeszłości można zrozumieć współczesny świat. Chciałbym pomóc każdemu w jej lepszym zrozumieniu, które przekłada się również na rozwijanie umiejętności humanistycznych.

Moje motto życiowe brzmi Non scholae sed vitae discimus (Nie dla szkoły, lecz dla życia się uczymy), dlatego teraz, albo nigdy – nie ma na co czekać! :)Zajęcia będę się starał prowadzić w sposób jasny i klarowny tak, żeby jak najlepiej przekazać potrzebne informacje.Oferuję zajęcia od II etapu szkoły podstawowej do szkoły średniej.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2016

Bartłomiej jest świetnym korepetytorem i bardzo miłym człowiekiem. Pomimo tego, że jest jeszcze studentem, opowiada o historii lepiej niż niejeden znawca. Ma niezwykły dar zaciekawienia rozmówcy danym tematem i pomaga dokładnie zrozumieć wydarzenia historyczne. Zachęca do wyciągania wniosków z wydarzeń i do samodzielnego zrozumienia postępowań wielu postaci z przeszłości. Umie bardzo wiele dopowiedzieć od siebie i rzuca ciekawostkami, które ułatwiają zapamiętywanie. Pomijając jego doskonałe zdolności historyczne, jest też naprawdę obowiązkowym mężczyzną. Studiując oraz pracując nadal znajduje czas na korepetycje, a największym priorytetem dla niego w nauczaniu jest właśnie przekazanie pełnego zrozumienia tematu i wyczerpanie go w pełni. Historia dla mnie jest na ogół ciężkim przedmiotem, nudnym i rzadko zmuszała mnie do myślenia, dlatego nigdy bym się nie spodziewał, że z taką ciekawością będę słuchał o tematach, które były dla mnie zwyczajnie nudne. Bartłomiej zawsze był cierpliwy, gdy długo myślałem i pomocny gdy nie rozumiałem. Myślę, że nie mogłem trafić na lepszego korepetytora :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.