Michał Łuźniak

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka20 - 30 / 60 min

Michał Łuźniak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Witaj! Mam na imię Michał. Mam 20 lat i od zawsze moim marzeniem była gra na instrumencie.
Początki były bardzo trudne, ale na szczęście miałem osobę, która pokazała mi bardzo wiele i wprowadziła w ten fantastyczny, gitarowy świat. Obecnie gram na gitarze od czterech lat. Nie skończyłem żadnej szkoły muzycznej, ale czy na prawdę o to chodzi? (Pamiętajmy, najpierw była muzyka, potem dopiero teoria na jej podstawie :D)

Dlaczego to piszę? Chciałbym pomagać tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z gitarą. Pomóc Wam odnaleźć pasję do tego instrumentu, żeby nie wylądował w kącie po kilku próbach gry.

Podsumowując - jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z tym instrumentem, dzwoń śmiało! Z chęcią pomogę Ci zacząć.

Lekcje przeprowadzam w swoim mieszkaniu przy ulicy Żeromskiego. Oferuje również lekcje w domu ucznia. Gdy obydwie z opcji odpadają, nie martw się! Pozostaje nam Skype na którym bardzo chętnie przeprowadze dla Ciebie lekcje. Jeśli nie masz jeszcze gitary, a chciałbyś zacząć - nic nie stoi na przeszkodzie! Z przyjemnością użyczę Ci jednej z moich gitar na potrzeby lekcji. W skład moich umiejętności wchodzą:
-Akordy, te podstawowe i nie tylko
-Skale
-Ćwiczenia rytmiczne
-Czytanie nut
-Nagrywanie gitary w domu (Homerecording)
-Ćwiczenie gry ze słuchu 

Oczywiście to nie wszystko, co dla Ciebie przygotowałem! Pierwsze spotkanie oferuję bezpłatnie w celu dogadania się co do częstotliwości lekcji oraz ich przebiegu. Mam dobry kontakt z dziećmi, więc wiek nie ma znaczenia. Koszt lekcji to 20-30 zł/h

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2019

Michał człowiek naprawdę chcący uczyć gry na gitarze innych ludzi!!! Na zajęciach panuje atmosfera miła a nawet przyjacielska. Pokaże i nauczy jak grać na instrumencie różnymi technikami i wprowadzi w świat wiedzy muzycznej m.in. czytanie nut. Wystarczy napisać i samemu chcieć grać a efekty sami zaważycie.

Michał Łuźniak

Dzięki Karol!

Czekam na naszą kolejną lekcje. ;)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2019

Lekcje w przyjemnej atmosferze oraz podchodzenie do tematu w łatwy przejrzysty sposób. Michał potrafi zarazić osoby początkujące do grania na gitarze. Zajęcia u niego to czysta przyjemność, przygotowuje się do zajęć i dopasowuje ćwiczenia do poziomu ucznia. Jest chętny do dzielenia się swoją wiedzą i z każdą następną lekcją podwyższa poprzeczkę. Więc jeżeli ktoś ma ochotę zacząć swoją przygodę z gitarą to zdecydowanie Polecam!

Michał Łuźniak

Dzięki Bartek!

Pozdrawiam. :D

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.