Git Małgorzata Byzdra

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdańsk
Żukowo
Pępowo
Leźno
Miszewo
Przyjaźń
Banino
Rębiechowo
Faktura VAT

Git Małgorzata Byzdra

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Git Małgorzata Byzdra

O mnie

Nauczaniem dzieci i młodzieży zajmuję się już od lat. Aktualnie jestem nauczycielką gry na gitarze klasycznej w Państwowej Szkole Muzycznej I Stopnia w Tczewie i w filii w Pelplinie. Współpracowałam również z Państwowymi Szkołami Muzycznymi w Gdyni i Elblągu. Jestem absolwentką wydziału instrumentalnego Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku (studia magisterskie dzienne, ukończone z wynikiem bardzo dobrym, specjalność gra na gitarze) oraz kursu pedagogicznego.W swoim dorobku posiadam moje nagrody na ogólnopolskich konkursach gry na gitarze jak i nagrody niektórych moich podopiecznych. W mojej pracy kładę duży nacisk na nowoczesne metody nauczania, których zgłębianie jest jedną z moich pasji. Nie buduję barier na linii uczeń-nauczyciel, lubię relacje na zasadach partnerskich. W mojej pracy kładę duży nacisk na to, żeby nauka była także przyjemnością – bo właśnie po to jest muzyka – aby przekazać dźwiękiem tysiące emocji.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2017
Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku
Magister
Gitara Klasyczna
Kursy i szkolenia
10.2015
Kurs pedagogiczny
Doświadczenie
10.2015 - aktualnie
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Janiny Garści
Nauczyciel klasy gitary w szkole w Tczewie oraz w Filii w Pelplinie.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2019

Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.