Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Katowice (Śródmieście)

giga

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika giga

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Magdalena Jadwiga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2014

Fajne podejście, niezwykle cierpliwy i staranny, rewelacyjnie móiw po polsku ale na zajeciach metoda myślimy po gruzińsku i rozmawiamy tylko po gruziński, jestem bardzo zadowolona

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2014

Bardzo profesjonalne i ciekawe zajecia, a co najważniejsze niezwykle cierpliwy nauczyciel. Po zaledwie kilku lekacjach zaczynam widzieć postępy i z coraz większym entuzjazmem uczę się tego języka.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.