Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Poznań (Wilda)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka50 - 100 / 45 min

Tomasz Giel

Opis ogłoszenia

Witam,

Udzielam korepetycji z informatyki dla dorosłych. Korepetycje obejmują głownie programy: Word, Excel i PowerPoint. Lekcje mogą obejmować wybrane z zagadnień wymienionych poniżej:

Word - opanowanie podstaw; prawidłowa edycja tekstu; formatowanie tekstu w taki sposób, by ten nie "rozjeżdzał się" w trakcie pisania; pomoc w rozwiązywaniu zadań; omówienie funkcjonalności programu wybranych przez ucznia.

Excel - opanowanie podstaw; omówienie podstawowywch funkcji; omówienie zaawansowanych funkcji; praca z makrami; pomoc w rozwiązywaniu zadań; omówienie funkcjonalności programu wybranych przez ucznia.

PowerPoint - omówienie podstaw; wskazówki dotyczące tworzenia czytelnych i profesjonalnych prezentacji; pomoc w rozwiązywaniu zadań; omówienie funkcjonalności programu wybranych przez ucznia.

[*Projekty - *] pomoc w opracowaniu projektów szkolnych oraz studenckich: cena uzgadniana indywidualnie.

Za dopłatą:
Istnieje możliwość zadania pracy domowej uczniowi i sprawdzenia jej przeze mnie. Nie wymaga to spotkania, wyniki prześle online po sprawdzeniu wskazując ewentualne obszary, nad którymi uczeń powinien jeszcze popracować.

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 18:00
Wtorek16:00 - 18:00
Środa16:00 - 18:00
Czwartek16:00 - 18:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2012 - 03.2017
Politechnika Poznańska
Magister inżynier
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.