Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Warszawa

Ghadir

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Ghadir

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2019

Doskonały nauczyciel, z którym nauka arabskiego to czysta przyjemność. Jest dobrze przygotowany do każdej lekcji, a także posiada niemal nieograniczone zbiory materiałów. Dzięki temu dostosowuje ćwiczenia do potrzeb ucznia i potrafi zapewnić mu szybki rozwój umięjętności językowych. Zdecydowanie wyróżnia się na tle innych korepetytorow. Polecam!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2019

Człowiek cierpliwy, konkretny, komunikatywny. Dobre podejście do ucznia i skuteczne przekazywanie wiedzy.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2018

Polecam wszystkim. Świetny nauczyciel. Pełen profesjonalizm i wysoka kultura osobista. Odpowiednie podejście do ucznia i duża cierpliwość. Bardzo dziękuję za poświęcony czas i widoczny efekt!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.