Przemysław Stobiecki

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Łódź

Opis ogłoszenia

Jestem studentem filologii germańskiej 2. stopnia (studia magisterskie) i chętnie udzielę korepetycji z języka niemieckiego na różnych poziomach. Oferuję solidne przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Duże doświadczenie w udzielaniu korepetycji i posiadanie uprawnień pedagogicznych! Oferuję również kurs języka niemieckiego dla dorosłych. Stosuję skuteczne metody, traktując każdego ucznia w sposób indywidualny. :-)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.