Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielskicena do ustalenia

George

Opis ogłoszenia

Cześć! Mam na imię George (po polsku Jerzy:) i jestem Amerykaninem. Wyjechałem do Stanów Zjednoczonych mając 6 lat.Posługuję się językiem polskim ale tylko jak jest taka konieczność.Prowadzę zajęcia dla dzieci od IV klas szkoły podstawowej, aż po poziom akademicki- C1+ (słownictwo specjalistyczne po uzgodnieniu z Uczniem/Studentem). Nie widzę problemu w przygotowaniu do egzaminów CAE, IELTS, TEFL, TOEFL.Chętnie uczę też osoby, które pracują i mają ochotę wrócić do kontaktu z językiem.Moje lekcje są dostosowywane do potrzeb ucznia - mogą być to same konwersacje lub pełen zakres z gramatyką, słownictwem, słuchaniem i pisaniem.Proponuje 60-minutowe lekcje online za pośrednictwem Google Meet. W razie zainteresowania dzwoń: 791-299-866

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.