Adrian Adamus

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Częstochowa (Tysiąclecie)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka30 / 45 min

Adrian Adamus

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z zakresu gry na pianinie i keybordzie na poziomie podstawowym. Jako osoba niewidoma mam bardzo dobry słuch. Posiadam praktykę w grze zespołowej w zakresie muzyki rozrywkowej oraz solowej grając muzykę poważną. Gram również solowo w kawiarniach na pianinie umilając czas towarzystwu przychodzącemu napić się kawy w dobrym klimacie. Pomogę w pracy nad dźwiękiem i wypracowaniu wrażliwości muzycznej oraz nadam kierunek dalszym pracom nad doskonaleniem w grze na wybranym instrumencie.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek18:00 - 20:00
Piątek14:00 - 20:00
Sobota13:00 - 18:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.