Vocal Studio - Małgorzata Garlej

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Kraków (Podgórze +1)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Music is the greatest communication in the world to słowa wspaniałego wokalisty i muzyka Lou Rawls. Jeśli chciałbyś poznać cudowny język muzyki, nauczyć się zdrowo i prawidło wydobywać głos, cieszyć się każdym dźwiękiem, móc wyrażać siebie poprzez muzykę, zapraszam na lekcje śpiewu i emisji głosu.Zapraszam wszystkich którzy dopiero chcą zacząć swoją przygodę z muzyką ale także tych którzy chcą zgłębiać jej tajniki.

Na moich zajeciach nauczysz sie:
- prawidłowej emisji głosu,
- interpretacji utworów,
- zasad muzyki,
- kształcenia słuchu,
- harmonii,
- improwiazcji.

Od 5 lat uczę śpiewu i emijsi głosu. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęłam mając 6 lat śpiewając w parafialnym kościele. W wieku 10 lat rozpoczęłam naukę na fortepianie w Szczecińskim Towarzystwie Kształcenia Artystycznego . Swoją muzyczną przygodę kontynuowałam w śpiewając w chórach i zespołach. W trakcie studiów w Poznaniu uczyłam się gry na fortepnie w Konserwatorium Muzycznym oraz pobierałam lekcje śpiewu u Ewy Nawrot. Miałam okazję brać udział w wielu wspaniałych warsztatach muzycznych, zaczynając od Warsztatów Jazzowych w Puławach , poprzez Warsztaty Gospel w Poznaniu a kończą na  Warsztatach dla Woklalistów Jazzowych w Żorach . Przez 5 lat śpiewałam w chórze gospel w Poznaniu - Gospel Joy (mogłam tam rozwijać swoje umiejętności jako solista ale także jako dyrygent). W 2012 roku skończyłam Krakowską Szkołę Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie wokalnej Beaty Przybytek. Obecnie od 4 lat prowadzę Vocal Studio gdzie uczę śpiewu oraz organizuję warsztaty z muzykami oraz sesje nagraniowe dla uczniów.

Więcej na stronie na facebooku: Vocal Studio - Małgorzata Garlej

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Vocal Studio - Małgorzata Garlej
Krakusa
30-530 Kraków
NIP: 986-01-20-642

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1995 - 06.2000
Szkoła Muzyki w Szczecinie
fortepian
09.2008 - 06.2009
Konserwatorium Muzyczne w Poznaniu
śpiew
09.2008 - 06.2009
Konserwatorium Muzyczne w Poznaniu
fortepian
10.2009 - 06.2012
Krakowska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej
wokalistyka jazzowa
10.2012 - 06.2014
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
przygotowanie pedagogiczne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.