Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Brzeg (Bolesława Chrobrego)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Programowanie35 / 60 min

Marek

Opis ogłoszenia

[W przypadku zainteresowania, proszę o kontakt telefoniczny 513-942-924]

Kurs dla zupełnie początkujących w wieku od 10 do 30 lat. Przekaz wiedzy dobrany do wieku ucznia, aby najlepiej chłonął wiedzę. Zapewniam bezpieczeństwo głównie dla uczniów w wieku 17 lat i młodszych, więc jeśli dziecko jest u mnie na kursie, nie ma się co martwić, gdyż jest w dobrych rękach.

Kurs obejmuje cały program tworzenia programów i gier na systemy Windows i Android. Środowisko programistyczne, którym dysponuję, jest przyjazne nawet dla dzieci. Ilość godzin na opanowanie całego podstawowego materiału jest zależna od wieku i chęci ucznia. Środowisko programistyczne pozwala na tworzenie wszelkiego rodzaju programów za pomocą metody Drag n’ Drop, jednak podstawy w moim kursie obejmują głównie pisanie w pełni funkcjonalnego i w miarę możliwości zoptymalizowanego kodu. Jest to idealny start w drodze do zrozumienia programowania i języków takich jak C, C#, C++, Java, JavaScript, Ruby, Pascal itd.

Wszelkie programy i gry stworzone przez ucznia są jego własnością, a prawa autorskie do utworzonych programów i gier przekazuję w 100% uczniowi, dzięki czemu może pochwalić się kolegom, rodzinie oraz może opublikować nawet w internetowym sklepie typu Google Play, czy Steam.

Na bieżąco sprawdzam wiedzę i doświadczenie zebrane przez ucznia, a pod koniec całego kursu, sprawdzam całą zdobytą wiedzę ucznia za pomocą krótkiego testu w postaci programu z odpowiedziami i jeśli uczeń zda, wysyłam lub wręczam uczniowi certyfikat pamiątkowy, który potwierdza całą podstawową wiedzę.

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 20:00
Wtorek12:00 - 20:00
Środa12:00 - 20:00
Czwartek12:00 - 20:00
Piątek12:00 - 20:00
Sobota15:00 - 20:00
Niedziela15:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.