Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Konin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Galileusz zaprasza na najlepsze zajęcia przygotowujące do matury z biologii. Zajęcia w małych grupach, prowadzone przez doświadczonego nauczyciela, egzaminatora CKE. Zapewniamy wysoki poziom zajęć, materiały dydaktyczne oraz wysoki wynik na maturze. Start zajęć - koniec września. 120 min. zajęć w tygodniu. Chcesz  studiować medycynę, weterynarię, farmację, biotechnologię? Tylko z nami osiagniesz wysoki wynik. Od 2014 roku z sukcesami przeygotowujemy maturzystów do tego niełatwego egzaminu. Nie czekaj i zapisz się już dzisiaj.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Użytkownik #185136
Spółdzielców 26
62-510 Konin
NIP: 8271270649

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.