Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Poznań (Winogrady +5)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka40 / 60 min

Artur

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/56 opinii

Opis ogłoszenia

Nauka obsługi komputera od podstaw – szybko, prosto i skutecznie wyjaśnię zagadnienia niezbędne do pracy przy komputerze w biurze i nie tylko. Nauka praktycznych umiejętności i ich skutecznego zastosowania.
Pakiet MS Office/Open Office, internet, multimedia, programy graficzne, prezentacje multimedialne, fotografia cyfrowa, bezpieczeństwo, ochrona, profilaktyka, naprawa, pobieranie plików z internetu, obsługa urządzeń typu drukarka, skaner, aparat, ipod, iphone/smartphone, sieci internetowe, aż po formatowanie i instalowanie systemów operacyjnych, razem ze wszystkimi niezbędnymi sterownikami i programami użytkowymi.

Oferta skierowana do osób chcących podnieść swoje kwalifikacje oraz dla wszystkich zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy. Zapraszam serdecznie !
kontakt: 607 645 393

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
12.2003
Certyfikat obsługi modułów komputerowych i charakterystyki usług internetowych
Doświadczenie
01.2006 - aktualnie
Korepetytor

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2019

Współpracuję z Panem Arturem z przerwami już od 6 lat, Pan Artur wyróżnia się dużym profesionalizmem i odpowiednim podejściem do nauki - a jestem osobą z przed epoki komputerów, jego celem nie jest samo rozwiązanie problemu, ale zdobycie u uczniów umiejętności ich samodzielnego rozwiązywania. Nawet w kwestiach typowych, nie rozwiązuje problemów za uczniów tylko zawsze dąży do tego aby to uczniowie rozwiązywali problemy i rozwijali umiejętności. Mogę szczerze polecić Pana Artura.

avatar
aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2013

fachowo przerobiliśmy materiał który mieliśmy zadany

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2012

Pan Artur to bardzo dobry, kompetentny nauczyciel. Potrafi w przystępny sposób wytłumaczyć jak posługiwać się komputerem, w pracy czy dla własnego użytku. Godny polecenia.

avatar
Ja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
9 kwietnia 2012

pan mi nie pomógł

Artur

Przykro mi nie programuję w C i C++, gdybym potrafił chętnie bym pomógł.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2012

naprawdę bardzo dobry korepetytor, pomógł mi jestem zadowolony godny polecenia

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2012

W moim przypadku postanowilem aby moj 12 letni syn poznal nie tylko obsluge komputera ale tez cale otoczenie z tym zwiazane. Nim kupilem synowi nowy komputer chcialem aby syn nauczl sie cos o harware, software i internecie. Pan Artur nauczyl syna na starym komputerze montazu, pokazal gdzie jaka czesc jest i do czego sluzy, nauczyl samodzielnej instalacji systemu operacyjnego, i obslugi standartowych programow. Pokazal na co nalezy uwazac przy korzystaniu z internetu, oraz przekazal wiele wiadomosci teoretycznych potrzebnych do pewnej obslugi komputera. Prowadzil lekce z widocznym zaangazowaniem i zadowoleniem z prowadzonej pracy, co sprawilo, ze syn bardzo chetnie sluchal jego rad i dzis potrafi sam sobie radzic z problemami komputerowymi. Jest naprawde dobry w tym co proponuje.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.