Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Białystok
Pogorzałki
Dobrzyniewo Duże
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia30 - 35 / 60 min

Gabriela

Opis ogłoszenia

Witam, posiadam tytuł licencjata z chemii i z chęcią udzielę korepetycji z chemii uczniom szkoły podstawowej. Chętnie pomogę w odrabianiu prac domowych, przygotowaniu do kartkówek i sprawdzianów, razem nadrobimy zaległości. Posiadam przygotowanie pedagogiczne. Mam 3 letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Zapewniam przyjazną atmosferę i  dojazd do ucznia. Oferuję indywidualne podejście do każdego ucznia. Udzielam korepetycji na terenie Białegostoku i gminy Dobrzyniewo Duże.
Serdecznie zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.