Gabriel Hawryluk

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zakres tematyczny jest dosyć złożony, więc poprosiłbym o kontakt w sprawie powszechnej tematyki.

Jeśli chodzi o mnie, to jestem studentem ekonomii na UEP ze specjalizacją na PR i publicystkę ekonomiczną. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem - mam za sobą publikacje i staż w ogólnopolskich tygodnikach, kończyłem też laboratorium dziennikarskie SCEK. Interesują mnie zagadnienia świata współczesnego, polityka, ekonomia. Mam niezłe podłoże historyczne, patrząc luźniej, to znam także historię takich sportów jak skoki narciarskie czy piłka nożna.

Tworzę poezję, gdzie wzoruję się głównie na Krzysztofie Kamilu Baczyńskim. interesuje mnie twórczosć Jacka Kaczmarskiego i odwołania kulturowe i historyczne w jego utworach. W muzyce poważnej najbardziej cenię symfonie Haydna. 

Jestem również piwowarem domowym i posiadam specjalistyczną wiedzę z zakresu piw, nieco także innych alkoholi. 

Znam geografię i sytuację polityczną współczesnego świata, pogłębiam swoją wiedzę w dziedzinach literackich i filozoficznych. Zwracam uwagę na użycie języka, jego ewolucję i poprawność. Posiadam podstawową wiedzę w wielu dziedzinach. Znajomi nieraz chwalą mnie za niespodziewaną wiedzę "ze wszystkiego" czy nazywają "chodzącą encyklopedią", gdy potrafię zarzucić dykteryjką, cytatem czy anegdotą przy dowolnym temacie.

Zagadnienie "wiedzy powszechnej" to jednak na tyle szeroki obszar, że że proszę po prostu o kontakt i podanie konkretnej tematyki, bo chcę rzeczywiście umieć pomóc. 

Terminy i cena do dogadania.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 20:00
Wtorek09:00 - 20:00
Środa09:00 - 20:00
Czwartek09:00 - 20:00
Piątek09:00 - 20:00
Sobota12:00 - 20:00
Niedziela12:00 - 18:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.