Gabriela Adamczewska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Józefów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką UW, kierunku filologia klasyczna. Języki obce są mi bardzo bliskie, a sam angielski towarzyszy mi od kiedy tylko sięgam pamięcią. Regularnie tłumaczę konsekutywnie i symultanicznie szkolenia z zakresu jeździectwa ze względu na swój zawód i pasję, mam kontakt z zagranicznymi trenerami i ciągle dokształcam się językowo.
Wszystkim swoim uczniom staram się pomóc łącząc ich zainteresowania z danym tematem lekcji, stawiając na przyjemną atmosferę. Sama jestem człowiekiem o szerokich horyzontach i traktuję języki jak ich poszerzanie i sposób na poznawanie świata. 
Chętnie pomogę zarówno dzieciom jak i dorosłym zrozumieć angielski i nauczyć się nim posługiwać w praktyce, a także przy projektach czy pracach domowych.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.