Gabriela Adamczewska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Józefów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nazywam się Gabriela Adamczewska i jestem zoopsychologiem i behawiorystą ze specjalizacją psychologii koni. Akademia Hipodrom to mój autorski projekt mający na celu szerzenie pozytywnego podejścia - do koni i do życia z nimi.
Zajmuję się treningiem zachowań i komunikacją międzygatunkową oraz szeroko pojętą pracą naturalną. Od kiedy tylko pamiętam zawsze fascynowały mnie zwierzęta i związanie z nimi życia było czymś bardzo nomen omen naturalnym.​Ukończyłam certyfikatem poziom 3 – wolności – w systemie Parelli Natural Horsemanship i jestem w ciągłym kontakcie z Davidem Lichmanem 5* instruktorem PNH z USA konsultując z nim regularnie swoje poczynania i metody. Uczyłam się pod okiem m.in. z Silke Vallentin, dr Jenifer Zeligs, Berniego Zambaila, Julii Opawskiej, Katarzyny Ściborowskiej, Katarzyny Jasińskiej, Lidii Kacperskiej, Katarzyny Łukaszewicz oraz wielu innych na przestrzeni lat.
Jestem także certyfikowanym imprinterem, przekonanym, że wczesne szkolenie źrebiąt daje im doskonały start w dorosłość z ludźmi.

Wierzę, że w duecie koń-człowiek, nawet pozornie bardzo nieudanym jest wiele płaszczyzn z poziomu energii na których można zbudować kontakt i rozwinąć go w fantastyczną relację.
Jeśli chcesz dowiedzieć się jak uczynić ze swojego konia bezpiecznego, połączonego z Tobą i odpowiadającego na Twoje polecenia wierzchowca, jeśli marzy Ci się jazda bez kontaktu bądź na cordeo, jeśli chcesz konia zbalansowanego i zdrowo zbudowanego, konia który chce z Tobą przebywać, który przybiega do Ciebie na zawołanie i dla którego jesteś największą przyjemnością – napisz do mnie. Oferuję sesje indywidualne, szkolenia z wybitnymi przedstawicielami nurtu w którym pracuję oraz warsztaty, które krok po kroku doprowadzą Cię do wymarzonego celu. Bez przymusu, agresywnej presji czy patentów. Naturalnie, w głównej mierze wzmocnieniami pozytywnymi.

Dojeżdżam w każdy zakątek Polski. Jedynym warunkiem są przynajmniej 3 osoby zainteresowane w jednej stajni bądź w jej okolicy. Wymóg ten nie dotyczy okolic Warszawy.

FB: @AkademiaHipodrom

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.