Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Rzeszów
Krosno
Łańcut
Jasło
Tarnów
Nowy Sącz
Kraków

Gabriela

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Gabriela

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2014

Gorąco polecam!
Zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze, ogromne zaangażowanie ze strony Pani Gabrieli, ciekawe materiały, profesjonalne, indywidualne podejście do ucznia, w bardzo krótkim czasie zostałam przygotowana do egzaminu maturalnego(ustny i pisemny) zdanego na 100%.
Wszystkich, którzy wahają się czy skorzystać z pomocy Pani Gabrieli gorąco zachęcam, błyskawiczny kontakt i 100% skuteczności !!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.