Gabriela Bednarz

Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Kraków

O mnie

Cześć!Nazywam się Gabriela Bednarz i moją ogromną pasją jest rysunek i malarstwo. Swoją przygodę w tej dziedzinie rozpoczęłam już gdy byłam dzieckiem. Przez cały czas rozwijałam - i rozwijam do dzisiaj - swoje umiejętności w tej dziedzinie. By nabyć nieco bardziej fachowego ‘skilla’, będąc w szkole średniej, uczęszczałam przez 2 lata na kurs rysunku. Zdobyłam dzięki temu ogrom wiedzy w tym zakresie (a także podpatrywałam proces uczenia), który teraz chętnie przekażę Tobie/Twojemu dziecku :)Zachęcam do kontaktu telefonicznego lub przez wiadomość - odpowiem na pytania/podeślę swoje portfolio/udzielę porady :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.