Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

SZYBKIE EFEKTY!!! PROFESJONALNE, NOWOCZESNE ZAJĘCIA. Również dla osób zabieganych, które nie mają czasu na samodzielną naukę języka obcego.

Językiem włoskim nie posługuje się tylko i wyłącznie w samej Italii, ale także w takich miejscach, jak: Szwajcaria, Watykan, San Marino, Istria czy Malta.
Sam kontakt z Włochami jest już niezwykłym przeżyciem - są bardzo mili, pomocni, otwarci, życzliwi, a do tego Włosi są bardzo romantyczni ;) Może warto nauczyć się tego języka?

DO DZIEŁA!

Jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę z językiem włoskim, lub masz dosyć nudnych zajęć, zależy ci na szybkich efektach i rozsądnej cenie - dobrze trafiłeś!
Niezależnie od tego, ile masz lat zajęcia są dopasowywane indywidualnie do twoich potrzeb. Sam zobaczysz, że już po miesiącu regularnych spotkań będziesz potrafił mówić po włoskiemu!

Jak prowadzone są zajęcia?
To zależy całkowicie od Ciebie :) Chcesz rozmawiać, będziemy rozmawiać. Chcesz poduczyć się gramatyki, będziemy skupiać się na gramatyce.
Jeśli natomiast chcesz po prostu zacząć, lub kontynuować swoją przygodę z włoskim, jestem zdania, że język powinno poznawać się w każdym calu, to znaczy:
osłuchujemy się,
piszemy,
czytamy,
mówimy,
piszemy ze słuchu,
oglądamy (filmiki, bajki itd.)
tłumaczymy
Zajęcia nie są prowadzone na podstawie żadnego podręcznika. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta - poznajesz tam 20 słówek na krzyż, milion pojęć z gramatyki,a pierwsze efekty widać dopiero po trzech latach regularnej nauki. Zamiast tego opieramy się na materiałach, które zostaną wysłane do ciebie przed zajęciami.
Nauka nie musi być nudna i długa!

Pragnę zaznaczyć, że zajęcia prowadzone są dla osób w każdym wieku- dzieci, młodzieży, dorosłych, firm, bądź osób przygotowujących się do egzaminów językowych.

Po pierwszych odbytych zajęciach dostaniesz plik ,,10 NAJLEPSZYCH SPOSOBÓW NA NAUKĘ JĘZYKA OBCEGO.” Co miesiąc będziesz również otrzymywać raporty oceniające Twoje postępy w nauce.

Rodzaje zajęć to:
konwersacje,
lekcja od podstaw dla dzieci, dorosłych, młodzieży i firm,
lekcja na poziomach zaawansowania od A0 do C2,
lekcje gramatyczne,
korepetycje szkolne,
lekcje przygotowujące do testów gimnazjalnych,
lekcje przygotowujące do matury,
lekcje przygotowujące do egzaminów i certyfikatów,
lekcje hiszpańskiego w biznesie,
język hiszpański specjalistyczny.

2) Cennik zajęć.
Zajęcia mogą odbywać się indywidualnie, w parach, lub grupowo. Decyzja należy do Ciebie! W razie wyjątku możemy wspólnie poszukać osoby do zajęć grupowych, jeżeli takowej nie masz. Zajęcia trwają 60 minut, jednak przedłużenie zajęć o kilka minut nie stanowi problemu!

Zajęcia indywidualne:
raz w tygodniu: 45 zł/ 60 minut
dwa lub więcej razy w tygodniu: 40 zł/ 60 minut

Zajęcia grupowe:
raz w tygodniu: 35 zł/ 60 minut
dwa lub więcej razy w tygodniu: 30 zł/ 60 minut/ osoba.

Kontakt:
przez portal e-korepertycje,
adres mailowy: future.korki @ wp. pl
numer telefonu: 691173470

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.