Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Warszawa
Wrocław

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2018

Projekt z elektroniki rozwiązany w ekspresowym tempie z dokładnym opisem zachodzących zmian. Polecam korepetytora.

avatar
elektronik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2018

Michał pomógł mi w przygotowaniu do egzaminu wstępnego na studia II stopnia. Tłumaczenie zagadnień było bardzo profesjonalne oraz trafne. Zadania były bardzo starannie i poprawnie rozwiązane. Michał starał się przy tym jak najwięcej objaśniać. Wiedza Michała jest bardzo duża i jestem pod wrażeniem jego profesjonalizmu. Michał nie popełnił żadnego błędu. Dziękuję za pomoc.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2017

Michał bardzo dobrze rozumie zagadnienia z elektroniki (w moim przypadku rzadziej poruszana tematyka szumów i zakłóceń) i potrafi je wyjaśnić w intuicyjny sposób. Cierpliwie znosił moje braki w wiedzy i tłumaczył wszystko od początku tam gdzie była taka potrzeba.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
15 grudnia 2016

Barki w wiedzy. Przed spotkaniem sprecyzowałam czego chciałabym się nauczyć. Tymczasem Korepetytor uczył się zdań z moich notatek, w dodatku nauczył mnie złego sposobu rozwiązywania zadań przez co nie zaliczyłam kolokwium. Nie polecam.

Michał

Komentarz niekonsekwentny. Dysponowałem jedynie notatkami z zajęć, więc jest logiczne, że na nich bazowałem. Nie odpowiadam za to, że Wykładowca na kolokwium wymaga czegoś innego, niż pokazywał na zajęciach.
I jeszcze - co to jest "zły sposób rozwiązywania zadań"? Albo tok rozumowania jest poprawny i wynik też, albo nie. Nie mam wpływu na to, że zadania mają być rozwiązywane według jakiegoś, jedynie słusznego sposobu.

avatar
Jurek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2016

Bardzo dobry nauczyciel, potrafi świetnie przekazać wiedzę nawet osobie niemającej pojęcia na temat elektroniki. Bardzo polecam.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2016

Michał ma bardzo dużą wiedzę a przede wszystkim doskonale ją przekazuje. Zagadnienia, które trudno było zrozumieć na podstawie samego wykładu przedstawiał w taki sposób, że stawały się proste. Szczerze polecam.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2014

Fachowy i rzetelny korepetytor zna się na rzeczy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.