Kacper Kopycki

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Pabianice (Bugaj)
Łódź
Fizyka40 / 60 min

Kacper Kopycki

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z fizyki na poziomie szkoły podstawowej i średniej ze szczególnym naciskiem na przygotowanie do egzaminu maturalnego. Jestem studentem drugiego roku na kierunku Automatyka i Robotyka na Politechnice Łódzkiej, gdzie na co dzień obcuję z fizyką w różnej postaci. Ponadto posiadam bardzo bogate doświadczenie, jeśli chodzi o egzamin maturalny, gdyż samemu podchodząc do niego dwa lata temu przerobiłem kilkadziesiąt arkuszy cke, co poskutokwało wynikiem ponad 70 % z matury z fizyki. Posiadam wieloletnie doświadczenie w dawaniu korepetycji oraz przygotowaniach znajomych do egzaminów co zawsze owocowało zamierzonym skutkiem. Obecnie do odwołania interesują mnie tylko korepetycje online, w których jestem już wprawiony.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2015 - 05.2018
Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej
10.2018 - aktualnie
Politechnika Łódzka
Automatyka i Robotyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
06.2016 - aktualnie
Praca jako prywatny korepetytor
Udzielałem korepetycji 9 osobą z kręgu moich znajomych i chciałbym wyjść poza ten krąg.
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.