Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Warszawa (Praga)

Roman

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/52 opinie
Dla użytkownika Roman

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Victoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
4 lutego 2019

Uwaga to oszust!! Po wysłaniu sporej zaliczki nie oddaje projektu ani pieniędzy!

Roman

Pani Victoroa z Politechniki Warszawskiej wydzial Transportu dane poszly do wladz uczelnijest oszustka myslala z wykonam za grosze dwa projekty zaliczeniowe i dzieki wyludzeniu mojej pracy intelektualnej zaliczy niechciaal korepetycji a pieniadze zostaly zwrocone zgodnoe z meilem o odmowie napisania prac zalczeniowuch otrzymal od tej Pani hamskie wyzwiska pptwierdzenie opublikuje aby przestrzec cwaniakow ktorzy licza ze napisze sie im prokekt za darmo.

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
9 sierpnia 2018

Projektu nie wykonał, pieniędzy nie zwrócił. Później już zero kontaktu. Nie polecam

Roman

Pracę projekt wykonałem w większej ilości z wykresami i obliczeniami bez pobierania dodatkowych pieniędzy mam potwierdzenie odbioru mimo poprawek wykonałem projekt na ponad 20 stron, proszę samemu wykonywać projekty samemu a nie wyłudzać czyjąś myśl intelektualną bo szybko wyleci Pan z Uczelni, kontakt był cały czas jak się jest cwaniaczkiem to może to w długo trwałej perespektywie skończyć się poważnymi konsekwencjami, teraz bardziej uważam komu pomagam i radzę to wszystkim korepetytorom, którym zawalają czas takie osoby jak powyższy Pan chcą zadarmo projekt bez płacenia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.