Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kostrzyn nad Odrą
Język niemiecki40 / 60 min

Anna

Opis ogłoszenia

Absolwenta filologi niemieckiej, specjalność pedagogika wczesnoszkolna. Dyplom ukończenia studiów pierwszego stopnia na kierunku filologia niemiecka ze specjalnością dodatkową pedagogika wczesnoszkolna. Praktyki w szkole podstawowej i liceum w zakresie języka niemieckiego i nauczaniu początkowym.
Nauczyciel w szkole podstawowej.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.