Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski40 / 60 min

Ewa

Opis ogłoszenia

Polonistka z przygotowaniem i doświadczeniem pedagogicznym w nauczaniu dzieci, młodzieży, studentów, osób dorosłych i starszych (oraz znajomością języka francuskiego na poziomie B2 Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego i Rady Europy - posiadam certyfikat DELF B2). Poza nauczaniem, przygotowywałam uczniów do egzaminów gimnazjalnych i matury, egzaminowałam maturzystów. Korepetycji udzielam od jedenastu lat. Pomagam w bieżącej nauce, w nadrobieniu zaległości na wszystkich etapach edukacji - szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalnej (liceum, technikum, szkoły zawodowej, eksternistycznej, uzupełniającej), w przygotowaniu do sprawdzianów, egzaminów, matury, a także egzaminów poprawkowych, komisyjnych. Nauka odbywa się w domu nauczyciela w dogodnym/dogodnych dla ucznia dniu/dniach i godzinach. Zapewniam sprawdzone i atrakcyjne materiały dydaktyczne, których kopie zachowuje uczeń. Zapraszam do wspólnej nauki w wakacje i w roku szkolnym/akademickim lub w przypadku konkretnej, jednorazowej sytuacji.

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 20:00
Wtorek15:00 - 20:00
Środa15:00 - 20:00
Czwartek15:00 - 20:00
Piątek15:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.