Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Grajewo
Matematyka30 / 60 min

Alicja

Opis ogłoszenia

Chętnie pomogę w nauce matematyki na poziomie szkoły podstawowej i średniej. Pomogę nadrobić zaległości i przygotuję do sprawdzianu, kartkówek lub większych egzaminów (np. egzamin ósmoklasisty) :). 

Mam doświadczenie w tłumaczeniu różnych zagadnień z zakresu matematyki. Mogą to być zarówno regularne jak i jednorazowe zajęcia.

KONTAKT: telefoniczny. Jeśli nie odbiorę telefonu- proszę o wysłanie SMS-a, żebym wiedziała o zainteresowaniu ofertą :)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.