Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język rosyjski35 / 60 min

Oksana

Opis ogłoszenia

Mam na imię Oksana i jestem native speakerem języka rosyjskiego.
Serdecznie zapraszam na zajęcia na różnych poziomach zaawansowania: od podstaw oraz także dla osób, które naukę już rozpoczęły i pragną ją kontynuować. Specjalizuję się w gramatyce, konwersacjach, wymowie oraz w ćwiczeniu umiejętności pisania.
Chętnie zarażę dzieci swoją pasją do języka rosyjskiego, maturzystę przygotuję do egzaminu a dorosłym pomogę przyczynić się do ich sukcesu zawodowego!
 Nie zawsze mogę odebrać telefon (bo np. prowadzę zajęcia), dlatego też preferuję kontakt mailowy. Sprawdzam często pocztę, tak więc odpowiadam na wiadomości w ciągu 24 godzin.

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 22:00
Wtorek17:00 - 22:00
Środa17:00 - 22:00
Czwartek17:00 - 22:00
Piątek17:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.