Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
Online
Kraków
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

 • Absolwentka Middlesex University London + Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.
 • Zajęcia odbywają się stacjonarnie w Londynie lub online.
 • Autorskie metody nauczania umożliwiły moim uczniom znaleźć się w szeregach najbardziej prestiżowych Akademii Sztuk Pięknych w całej Polsce i poza granicami kraju, m.in. na National Academy w Nowym Jorku, Parsons School of Design w Nowym Jorku, Central Saint Martins w Londynie, École de la Chambre Syndicale de la Couture w Paryżu.
 • Dla wszystkich aspirujących na uczelnie i kierunki artystyczne/techniczne w kraju i za granicą
 •  Zajęcia tylko i wyłącznie w trybie indywidualnym, co pozwala sukcesywnie i w pełni sprawować opiekę artystyczną nad kursantem. Gwarantuję nowatorskie formy kształcenia, angażując kursanta w kierunku uformowania świadomego, analitycznego, kreatywnego i innowacyjnego - warsztatu artystycznego.
 • Oferuję skuteczne i kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych – pomoc i pełen nadzór przy stworzeniu portfolio, merytoryczne i praktyczne przygotowanie do kierunkowej części egzaminu, oraz bloku teoretycznego. Dodatkowo opracowanie indywidualnej strategii postępowania w przebiegu każdego etapu egzaminu. Pomagam w rekrutacji na poniższe kierunki, oraz im tożsame:

W Polsce:

 • Grafika
 • Sztuka Mediów
 • Intermedia
 • Formy Przemysłowe
 • Architektura Wnętrz
 • Architektura
 • Scenografia
 • Malarstwo

Za granicą:

 • Digital Design
 • Film and Media
 • Stage Design
 • Graphic Design
 • Fine Arts
 • Fashion
 • Illustration
 • Architecture
 • Interior Design
 • Pomagam w aplikacji na uczelnie wyższe w Europie i poza nią, koordynując również kwestie formalne związane z aplikacją na studia.
 • Zapraszam również osoby zainteresowane nauką rysunku żurnalowego, oraz umiejętnością wykorzystywania tradycyjnych sztuk plastycznych w nowych mediach, digitalizacji swoich prac w kierunku dopasowania się do współczesnego rynku sztuki / mody / designu. Nauka obsługi programów: Adobe Software; Blender, Unity.
 • Zajęcia odbywają się stacjonarnie w Londynie lub online.

Zapraszam do kontaktu w celu pozyskania dodatkowych informacji

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2015 - 06.2017
Middlesex University London
MA (Hons) Graphic Design
09.2019 - 10.2021
Middlesex University London
Doktor
MSc Creative Technology
Kursy i szkolenia
02.2013
OWN ART Marketing i analiza rynku dla artysty
02.2013
Sztuka budowania portfolio. Warsztat umiejętności psychospołecznych jako metoda edukacyjna i rozwojowa
Doświadczenie
02.2009 - aktualnie
Doświadczenie w udzielaniu korepetycji dzieciom jak i dorosłym
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2018

Polecam Pania Pauline jako specjaliste w swojej dziedzinie - warsztat i wiedza, nowatorskosc w podejciu do nauczania i interdyscyplinarnosc. Dzieki naszej wspolpracy udalo mi sie dostac na studia magisterskie na 2 uczelniach: Universität der Künste Berlin i Akademia Sztuk Pieknych w Krakowie.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2017

Dzięki lekcjom online z Panią Pauliną dostałam się do Central Saint Martins - UAL w Londynie. Pragnę wyrazić wdzięczność za naszą roczną współpracę, zaangażowanie z Pani strony i niezwykle inspirujące korekty prac, których treść już zawsze będzie w tyle mojej głowy przy każdym kolejnym projekcie.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2017

Polecam w 100%. Bardzo się cieszę, że spotkałem na swojej drodze Panią Paulinę. Jest to niesamowita osoba z ogromną pasją, która w sposób profesjonalny w przemiłej atmosferze przekazuje swoją wiedzę, zawsze gotowa do pomocy. Gdy wychodziłem z lekcji nie mogłem się doczekać kolejnych zajęć. Dziękuję za motywację za wiarę we Mnie dzięki Pani Paulinie dostałem się na wymarzone studia. Jeszcze raz szczerze POLECAM!!!!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2016

Zanim trafiłam do Pauliny brałam udział w innych zajęciach, które wywoływały u mnie frustrację. Permanentnie odnosiłam wrażenie, że rozwijam się bardzo wolno, a wręcz utknęłam w martwym punkcie. Paulina wskazała mi, jakie błędy dotychczas popełniałam oraz pomogła pozbyć się złych nawyków. Szybko zaczęłam dostrzegać, że moje prace z tygodnia na tydzień stają się coraz lepsze. W jasny i klarowny sposób przedstawiła mi nowe techniki, co bardzo ubogaciło mój warsztat. Stawiane przede mną zadania spowodowały, iż zaczęłam odkrywać coraz bardziej niekonwencjonalne rozwiązania. Sama Paulina jest osobą bardzo ciepłą, posiadającą ogromną łatwość przekazywania wiedzy oraz bezgranicznie zaangażowaną w prowadzone przez siebie zajęcia. W chwilach zwątpienia pomaga na nowo odnaleźć motywację. Dzięki jej pomocy udało mi się spełnić moje wielkie marzenie i dostać się na upragnioną grafikę. Gorąco polecam!!! :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2016

Po rocznej współpracy, będąc dzisiaj już studentką Central Saint Martins w Londynie mogę z czystym sumieniem dać wzorowe referencje Pani Paulinie jako nauczycielowi, którego umiejętności i sposób nauczania jest na najwyższym światowym poziomie. Po dzień dzisiejszy żałuję , że tak późno do Pani trafiłam napotykając po drodze niekompetentne osoby, co spowolniło czas w jakim udało mi się dostać na wymarzone studia.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2015

Paulina jest jedyną osobą, która dostrzega potencjał osoby, którą prowadzi. Dodaje wiele emocji, sprawia,że to co wydaje się nie do zrobienia, staje się realnością. Jest bardzo ciepłą osobą, pełną wrażliwości i otwartości na drugą osobę. Nie mogę być bradziej wdzięczna, za to, że spotkałam Ją na swojej drodze w momencie mojego rozdroża. Dziękuję za wszelkie słowa wsparcia, za motywowanie i wiarę. Jesteś najlepszym mentorem! Gorąco Cię pozdrawiam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2015

Sympatyczna osoba mająca dużą wiedzę, którą chętnie się dzieli. Zajęcia prowadzone ciekawie i w miłej atmosferze :) Polecam :)

avatar
Zdzisława
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2015

W momencie tak ważnym dla młodej osoby, tuż po maturze pomogła podjąć decyzję i wybrać odpowiedni kierunek na studia. Bardzo ciepła i cierpliwa osoba, podchodzi do zajęć bardzo sumiennie. Same zajęcia są niesamowicie wciągające oraz powodują, iż ma się ochotę na intensywniejszą "przygodę ze sztuką".

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
22 kwietnia 2015

Najbardziej nieodpowiedzialna osoba, z jaką się zetknęłam. Zasugerowana poniższymi opiniami postanowiłam zaufać Pani Paulinie, z miernym skutkiem - dwa razy z rzędu nie przyszła na umówione spotkanie. Nie polecam, straciłam tylko przez nią czas. Jeśli w ten sposób chce zyskać nowych uczniów, życzę jej powodzenia.

Paulina

Ubolewam, iż faktycznie zaistniała sytuacja, uniemożliwiła podjęcie się przeze mnie opieki artystycznej nad Panią. Do spotkań nie doszło z przyczyn ode mnie niezależnych, co stanowiło feralny, i niezręczny epizod, jednakże nie było celowym działaniem w postaci zignorowania Pani Osoby. Ostatecznie próbowałam z Panią nawiązać kontakt w celu zrealizowania nieodpłatnie zajęć (z dojazdem do Pani lokum), co miałam nadzieję, stanowiłaby dla Pani swoistą rekompensatę. Owa propozycja padła również tuż po pierwszym zajściu. Pani Katarzyno, dziękuję za komentarz, moja propozycja jest nadal aktualna, szczerze zapraszam do kontaktu.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2015

Gorąco polecam! Pani Paulina pomogła mi wypełnić luki w mojej artystycznej edukacji przed egzaminami na ASP. Podczas zajęć omówiłyśmy wiele ważnych zagadnień. Pomoc zaowocowała zdanymi egzaminami!

avatar
Diana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2014

Poznałam wiele ciekawych zagadnień związanych ze sztuką, odkryłam nowe możliwości mediów jakich używałam w rysunku żurnalowym i wiele trików, które pozwoliły mi rozwijać moje umiejętności. Dzięki tym zajęciom poczyniłam ogromne postępy oraz przybliżyły mnie do spełnienia marzeń!

avatar
Patryk W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2013

Przemila atmosfera podczas zajec. W krotkim czasie mozna przyswoic duzy material, zajecia sa roznorodne, a material dobrany w ciakawy sposob.

avatar
magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2013

polecam, skuteczna i aktywna nauka rysunku i malarstwa.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.