Patrycja Szopa

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Strzyżowice
Psary
Będzin
Wojkowice
Góra Siewierska
Gródków
Malinowice
Sosnowiec
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Geografia35 - 40 / 60 min

Patrycja Szopa

Opis ogłoszenia

Udzielam korepetycji z geografii. Jestem studentką czwartego roku geologii na WNoZ Uniwersytetu Śląskiego. Pomagam młodzieży uporać się z ciężkimi i niezrozumiałymi zagadnieniami związanymi z tą dziedziną nauki. Pomagam w pracach domowych. Przygotowuję uczniów do wszelkich poprawek. Możliwa jest również pomoc online w nagłych przypadkach, a bez możliwości prowadzenia zajęć "oko w oko". Jestem miłą i cierpliwą osobą. Do swoich zajęć podchodzę sumiennie i w powierzone mi zdania angażuję się na 100%. :)
(35 zł cena lekcji u nauczyciela, 40 zł cena z dojazdem do ucznia)

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.