Anna Wiśniewska

Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Siedlce

Opis ogłoszenia

Obawiasz się pójścia swojego przedszkolaka do szkoły i chcesz ułatwić mu szkolny start?? Twoje dziecko ma trudności w nauce już w początkowych klasach? A może twoja pociecha chodzi za tobą i prosi "Nauczysz mnie czytać??" We wszystkich przypadkach zapraszam serdecznie, bardzo chętnie pomogę :)

Pracuję metodą sylabową prof. Cieszyńskiej. Jest to skuteczna i jednocześnie najprostsza dla dziecka metoda nauki czytania. Dlatego ma świetne zastosowanie już u maluchów oraz starszych dzieci z trudnościami. Dziecko uczy się czytać poprzez poznanie sylaby jako całości, nigdy pojedynczej spółgłoski. Metoda jest podzielona na 5 etapów, a każdy z nich realizowany jest zgodnie z regułą: powtarzanie – rozumienie – nazywanie. Przechodzenie od zadań łatwych (symultanicznych – całościowych) do trudniejszych (sekwencyjnych) daje dziecku poczucie sukcesu i buduje wiarę we własne możliwości.

Metoda ta otworzyła wrota mojej kreatywności i przerodziła się w pasję do nauczania przez zabawę. Bezustannie staram się kształcić i poszerzać swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach m.in. w Centrum Metody Krakowskiej. Prowadzę bloga o tej tematyce. Pomoce do nauki, nazywane przeze mnie „zabawami sylabowymi” przygotowuję w dużej mierze samodzielnie, dzięki czemu są dopasowane pod zainteresowania, możliwości i potrzeby konkretnego ucznia.

Zapraszam do nauki dzieci powyżej 3 lat, dzieci z grupy ryzyka dysleksji oraz doświadczające trudności w czytaniu i pisaniu w początkowych klasach podstawówki.

1 h zajęć  - 40 zł
1 h zajęć z dojazdem do ucznia - 50 zł

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2018

Pani Ania uczyła mojego synka przez 2 lata. Gdy zaczęła, moje dziecko miało 7 lat i nie potrafiło czytać - po prostu szkolne i domowe metody nic nie dawały. Dzięki pracy z p.Anią szybko przyspieszył. Poza tym p.Ania przygotowuje bardzo dużo własnoręcznie zrobionych pomocy, co ciekawiło mojego syna i dzięki temu nie czuł. że to lekcja i spokojnie siedział nawet 1,5 h.
gdyby w szkołach tak uczono, to żadne dziecko nie miałoby problemów z czytaniem.
Ponadto p.Ania to przemiła osoba, zawsze można poprosić o informację zwrotną o postępach i kłopotach
Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.