Anna Wiśniewska

Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Siedlce

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2018

Pani Ania uczyła mojego synka przez 2 lata. Gdy zaczęła, moje dziecko miało 7 lat i nie potrafiło czytać - po prostu szkolne i domowe metody nic nie dawały. Dzięki pracy z p.Anią szybko przyspieszył. Poza tym p.Ania przygotowuje bardzo dużo własnoręcznie zrobionych pomocy, co ciekawiło mojego syna i dzięki temu nie czuł. że to lekcja i spokojnie siedział nawet 1,5 h.
gdyby w szkołach tak uczono, to żadne dziecko nie miałoby problemów z czytaniem.
Ponadto p.Ania to przemiła osoba, zawsze można poprosić o informację zwrotną o postępach i kłopotach
Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.