Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wrocław

O mnie

Jako doświadczony pentester i zawodowy trener ofensywnego bezpieczeństwa IT, mogę pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Od najmłodszych lat byłem zafascynowany technologiami i już w wieku 11 lat napisałem swój pierwszy program. Zainteresowanie IT przerodziło się u mnie w prawdziwą pasję, dzięki której stałem się ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa IT.Mój pierwszy komputer dostałem od wujka, który postawił przed mną wyzwanie - dostałbym komputer, ale pod jednym warunkiem: musiałem go złożyć samodzielnie. Nie przestraszyłem się i szybko przystąpiłem do działania, co tylko jeszcze bardziej zwiększyło moją fascynację informatyką.Jako prawdziwy geek i pasjonat IT, jestem przekonany, że dzięki mojemu doświadczeniu i wiedzy, będę w stanie przekazać Ci nie tylko praktyczne umiejętności w dziedzinie bezpieczeństwa IT, ale także pasję i zapał do tego fascynującego świata.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2009 - aktualnie
Pentester
Pentesty i pentesty ;)

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.