Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Brzeziny
Jeżów
Koluszki
Rogów
Głuchów
Białynin
Lipce Reymontowskie
Żelechlinek

Opis ogłoszenia

Dyplomowany nauczyciel udzieli korepetycji z Edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Gwarantuje miła atmosfere i indywidualne podejście do ucznia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - 06.2015
Uniwersytet Łódzki
Nauczyciel kontraktowy
filologia angielska , pedagogika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2013 - aktualnie
Szkoła Podstawowa

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2016

Dzięki Pani Paulinie moja córka świetnie zdała maturę. Zajęcia zawsze się odbywały w terminie. Bardzo miła i sympatyczna osoba. Polecam !

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2016

Pani Paulina W TYM roku pomaga w nauce mojej córce . Oceny skoczyły do góry a podejście to pełen profesjonalizm. I oczywiście przede wszystkim tanio. Polecam!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.