Filip Stasiak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Kluczbork
Opole
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Logistyka40 / 60 min

Filip Stasiak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Jak wyżej, mam na imię Filip. Jestem 15 letnim (niedługo 16) uczniem z Kluczborka w województwie opolskim.Moją miłością od ponad 8 lat jest lotnictwo, a szczególnie samoloty pasażerskie. Marzę o tym, a dokładniej moim celem jest zostanie pilotem takich właśnie latających metalowych ptaków.Latam na prawdziwym, profesjonalnym symulatorze lotu (wylatane już prawie 1000 godzin), ale lubię także latać w świecie realnym, co praktykuję jak najczęściej zwiedzając lotniska i miasta świata.W maju 2018 sam wylądowałem prawdziwym samolotem na lotnisku Warszawa-Modlin w ramach programu rozwojowego. Możecie o tym przeczytać w jednym z moich postów na tablicy, a także odsłuchać jako audycje w Radiu Opole.Jestem pilotem międzynarodowych autokarów. Mam okazję towarzyszyć kierowcom i koordynować rejsy. Zajmuje się także edycją i kontrolowaniem angielskich wersji stron lotnisk oraz linii lotniczych na Wikipedii. W przeszłości był taniec, gitara, harcerstwo, pociągi, ale zostało lotnictwo! Przewodniczącym jestem od 4 lat. Uczestniczę w wielu szkoleniach głównie z matematyki dzięki którym mam okazję wyjeżdżać do różnych państw jak Anglia, Rumunia czy Włochy. Szkolenia rozwojowe miałem m.in w Polsce, Anglii, Czechach, Austrii. Oferuję wiele pomysłów co do rozwoju. Mam w sobie wiele motywacji i masę pomysłów i rozwiązań. Jak zacznę o czymś marzyć, to zawsze osiągam cel. Nie ma rzeczy nie możliwych! Pragnę się podzielić tą wiedzą z innymi ludźmi. Oferuję korepetycję z języka angielskiego, rozwoju osobistego, motywacji, pokonanie lęku przed lataniem, doradztwa zawodowego.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2019

Gość ma dużą wiedzę i nieprzeciętną charyzmę. Polecam gorąco!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.