Filip Stasiak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Kluczbork
Opole
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Geografia40 / 60 min

Filip Stasiak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Jak wyżej, mam na imię Filip. Jestem 15 letnim (niedługo 16) uczniem z Kluczborka w województwie opolskim.Moją miłością od ponad 8 lat jest lotnictwo, a szczególnie samoloty pasażerskie. Marzę o tym, a dokładniej moim celem jest zostanie pilotem takich właśnie latających metalowych ptaków.Latam na prawdziwym, profesjonalnym symulatorze lotu (wylatane już prawie 1000 godzin), ale lubię także latać w świecie realnym, co praktykuję jak najczęściej zwiedzając lotniska i miasta świata.W maju 2018 sam wylądowałem prawdziwym samolotem na lotnisku Warszawa-Modlin w ramach programu rozwojowego. Możecie o tym przeczytać w jednym z moich postów na tablicy, a także odsłuchać jako audycje w Radiu Opole.Jestem pilotem międzynarodowych autokarów. Mam okazję towarzyszyć kierowcom i koordynować rejsy. Zajmuje się także edycją i kontrolowaniem angielskich wersji stron lotnisk oraz linii lotniczych na Wikipedii. W przeszłości był taniec, gitara, harcerstwo, pociągi, ale zostało lotnictwo! Przewodniczącym jestem od 4 lat. Uczestniczę w wielu szkoleniach głównie z matematyki dzięki którym mam okazję wyjeżdżać do różnych państw jak Anglia, Rumunia czy Włochy. Szkolenia rozwojowe miałem m.in w Polsce, Anglii, Czechach, Austrii. Oferuję wiele pomysłów co do rozwoju. Mam w sobie wiele motywacji i masę pomysłów i rozwiązań. Zwiedzilem juz troche, co wzbudzilo we mnie milosc do geografii. Przez mój cel zostania pilotem jestem bardzo dobry z tego przedmiotu. Na koniec roku mam 6. Uczestniczę w wielu olimpiadach geograficznych.
Bardzo lubię geografie i jestem w stanie nauczyć wszelkich rzeczy z zakresu szkoły podstawowej, gimnazjum. Zapraszam!

Dostępność

Poniedziałek14:00 - 20:00
Wtorek16:00 - 20:00
Środa15:00 - 20:00
Czwartek16:00 - 20:00
Piątek14:00 - 21:00
Sobota13:00 - 19:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2019

Gość ma dużą wiedzę i nieprzeciętną charyzmę. Polecam gorąco!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.