Filip Koperski

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem studentem filologii polskiej na specjalizacji nauczycielskiej. Język polski to moja pasja, uwielbiam literaturę, a każdą wolną chwilę spędzam z książką.
Studia sprawiają mi ogromna radość. Chętnie zdobywam nową wiedzę. Dzięki odbytej  praktyce w szkole podstawowej mam doświadczenie w pracy nauczyciela. Zajęcia z pedagogiki i dydaktyki pozwalają mi poznawać skuteczne metody nauczania. Jeśli potrzebujesz pomocy w nauce języka polskiego, a przy tym cenisz życzliwą i przyjazną atmosferę to trafiłeś idealnie.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek18:00 - 20:00
Środa18:00 - 20:00
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
UMCS Lublin
Filologia polska, specjalizacja nauczycielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2019 - 09.2019
PSP nr 2 Pionki

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.