Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdańsk
Język ukraiński50 / 120 min

Galina

Opis ogłoszenia

Chcesz poznać język rosyjski lub ukraiński? A może masz z nim jakiś problem? Napisz lub zadzwoń a na pewno coś na to poradzimy. :)
Jestem native speakerem języka ukraińskiego i rosyjskiego.

Udzielę korepetycji z języka rosyjskiego lub ukraińskiego, wytłumaczę niezrozumiałe zagadnienia, pomogę w odrobieniu pracy domowej oraz nauczę od podstaw. Pomoc w przygotowaniu do egzaminów, wyjazdów, przeprowadzaniu rozmów międzynarodowych, konwersacje.W trakcie lekcji używamy współczesnego słownictwa przydatnego w komunikacji.
Możliwy dojazd lub zajęcia online. Serdecznie zapraszam :)
Cena: 30zł/60 min., 50zł./120min.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.