Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Toruń
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielką, absolwentką (Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych i UMK Filologii Germańskiej w Toruniu), lektorką języka niemieckiego w szkole językowej w Toruniu.

Oferuję korepetycje z języka niemieckiego na każdym poziomie, powtórki materiału do matury podstawowej jak i rozszerzonej.

Gwarantuję zorientowanie w poziomie językowym ucznia; dobranie odpowiednich materiałów/podręczników; nadzór dydaktyczny i metodologiczny nad nauką języka obcego; nadzór pedagogiczny, nauczanie języka niemieckiego zgodnie z celem osoby uczącej się i na różnych poziomach zaawansowania (od szkoły podstawowej, do studiów wyższych, czy nauczanie języka w firmach).

*Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
*Dojazd do domu ucznia lub zajęcia online. 
*Obecnie tylko Rubinkowo Toruń, inne dzielnice tylko zajęcia online.
*Jestem dostępna od wtorku do piątku w godzinach 16:30-19:00.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek16:30 - 19:00
Środa16:30 - 19:00
Czwartek16:30 - 19:00
Piątek16:30 - 19:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.