Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Babice (i okolice)
Leszno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia60 - 80 / 60 min

Stepan

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie ,

Jestem lekarzem i asystentem anatomii na Uczelni Łazarskiego.
Ukończyłem kierunek lekarski na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
Chemia od zawsze była moją pasją, która pragnę zarazić także swoich uczniów. Lekcje przeze mnie przygotowywane oparte są na prezentacjach multimedialnych wykonanych w oparciu o moja wiedzę (cały czas uaktualnianą) oraz liczne podręczniki i książki naukowe. Każde zajęcia staram się przygotowywać tak, aby były nie tylko przejrzyste i zrozumiałe ale również ciekawe. Przecież wykuć na blache wzory potrafi każdy, ale żeby zrozumieć chemię trzeba ją przede wszystkim pokochać. A moje zajęcia są nalepszym przykładem, że jest to możliwe! :)

Na każde zajęcia przygotowuję zadania (wydrukowane matury, zadania z rożnych zeszytów ćwiczeń, jak i opracowanych przeze mnie), które pokazuje jak należy rozwiązywać podczas trwania korepetycji jak i zadaję do domu, co pozwala na utrwalanie przerobionego materiału. Oprócz tego podczas zajęć stosuję liczne pomoce dydaktyczne, takie jak własnoręcznie wykonane modele cząsteczek, a także krótkie filmiki ilustrujące doświadczenia chemiczne. A także każde zajęcia rozpoczynam od kartkówek z przerobionego z uczniem materiału, co pomoga w systematyczności przygotowaniu się do klasówek czy matury.

Korepetycji udzielę nie tylko osobom, które pragną zdać świetnie maturę z chemii na poziomie wystarczającym, by dostać się na wybrany kierunek chemiczny, czy też medyczny, ale również osobom z niedociągnięciami, zaległościami, które mają trudności z opanowaniem bieżącego materiału w szkole.

Posiadam 6-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z bardzo dobrymi rezultatami (moi uczniowie dostali się na takie kierunki jak medycyna, stomatologia czy farmacja).

Cena wynosi 80zł za gidzinę zajęć indywidualnych.

Dojeżdżam w wybrane dzielnice Warszawy, a także jestem w stanie dotrzeć do Pruszkowa, Babic, Leszna i okolic.

Udzielam także korepetycij ON-LINE.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego, meilowego, bądź przez portal E-korepetycje.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2019
Warszawski Uniwersytet Medyczny
Doktor
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2013 - aktualnie
Korepetycje
10.2014 - 06.2019
Anatomiczne koło naukowe Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
10.2019 - aktualnie
Uczelnia Łazarskiego
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2017

Serdecznie polecam Stefana wszystkim którzy chcą zrozumieć dobrze chemię. Bez względu na poziom, w jakim teraz rozumiesz ten przedmiot, (nawet jeśli na słowo "mole" jedyne co Ci przychodzi do głowy to małe latające potworki które żywią się ubraniami :D), Stefan wyjaśni wszystkie zagadnienia tak, że nie pozostanie nawet najmniejszy cień szansy, że czegoś jescze nie będziesz wiedzial, czy potrafił sam zrobić. Stefan pracuje na swoich prezentacjach oraz własnych metodach na zapamiętywanie ważnych rzeczy. Jego podejście do ucznia jest bardzo indywidualne, zwaraca uwagę na najczęstsze błędy i bardzo mocno szlifuje jego słabe strony. Zajęcia są prowadzone w bardzo miłej i wesołej atmosferze, a sam Stefan jest do nich świetnie przygotowany. Profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu. Stefan, dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie. A wszystkim innym którzy się cały czas zastanawiają, proszę tego nie robić tylko od razu dzwonić. Polecam z całego serca!!!

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2017

Wspaniały korepetytor! Z prawdziwą pasją przekazuje wiedzę chemiczną, a prezentacje multimedialne, na bazie których omawia materiał maturalny są szczegółowe i przejrzyste. Bardzo dobrze pracowało mi się ze Stefanem przez cały rok co zaowocowało 95% z tegorocznej matury z chemii. Jeszcze raz bardzo dziękuję i z całego serca polecam tego korepetytora!

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2017

Najlepszy nauczyciel jakiegokolwiek miałam w życiu, super podejście do ucznia, Stefan zawsze był przygotowany, uśmiechnięty, trudne tematy tłumaczył w taki sposób że po chwili stawały się banalne i zrozumiałe, nawet w chwilach zwątpienia we własne umiejętności zawsze otrzymywałam od Stefana słowa otuchy :) polecam najbardziej na świecie

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2017

Lekcje ze Stefanem to czysta przyjemność :) Zawsze uśmiechnięty, wymagający, a przede wszystkim wyróżniający sie ogromną wiedzą. W bardzo przystępny sposób przedstawia nawet najtrudniejsze zagadnienia. Bardzo, bardzo polecam :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2016

Stefan to świetny korepetytor! Razem z chłopakiem chodziłam do niego na biologie i obydwoje jesteśmy bardzo zadowoleni. Zajęcia przeprowadzone były w przyjaznej atmosferze, ciekawe i kompetentne. Mój chłopak dostał 92% z matury a ja 85%.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2016

Stefan to bardzo dobry korepetytor. Miałam problemy z chemią ale z pomocą Stefana nadrobiłam zaległości i dostalam sie na wymarzone studia. Polecam!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2016

Serdecznie polecam tego korepetytora! Dzięki Stefanowi maturę z chemii zdałem na 95%, a z biologii na 90% i dostałem się na medycynę.

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2015

Zdecydowanie polecam! Stefan świetnie tłumaczy wszystkie zagadnienia, zawsze jest dobrze przygotowany oraz potrafi zmotywować do nauki i sprawia, że trud i czas włożony w przyswojenie danego materiału nie idzie na marne. Często powraca do omówionych wcześniej zagadnień w celu sprawdzenia wiedzy oraz utrwalenia tego, co "wypadło" z głowy. Widać, że przykłada się do tego co robi, polecam!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2015

Stefan ma coś, czego brakuje wielu nauczycielom-pasję! :) Potrafi przekazać wiedzę w prosty i precyzyjny sposób jednocześnie zmuszając do samodzielnego myślenia i rozwiązywania problemów. Metodyka nauczania na profesjonalnym poziomie :) Poza tym, to bardzo sympatyczna osoba i wyjaśnia wszelkie, nawet najbardziej oczywiste rzeczy gdybyi komuś coś gdzies umknęło:) Serdecznie polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2015

Super,bardzo miła atmosfera na zajęciach!Sam Stefan-zawsze bardzo sumiennie przygotowany.Tłumaczy az do momentu gdy zagadnienie jest jasne,bardzo cierpliwie i dokładnie analizuje z uczniem temat.Polecam z całego serca i dziekuje za świetne przygotowanie do matury rozszerzonej z chemii!:)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2015

Gorąco polecam! Super atmosfera sprzyjająca nauce, korepetytor bardzo kompetentny, zawsze w 100% przygotowany do zajęc. No i najważniejsze - materiał jest dokładnie omówiony, a wszystkie zagadnienia jasno wyjaśnione :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.