Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa (Centrum)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski45 - 120 / 60 min

Ewa

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/529 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem z wykształcenia filologiem angielskim, lektorem i tłumaczem języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu osób w różnym wieku i na wszystkich poziomach zaawansowania. Wielokrotnie przygotowywałam moich uczniów do Egzaminów Cambrigde, maturalnych i egzaminów wstępnych na studia. W zakres mojej działalności wchodzi także język biznesowy. Prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe w Śródmieściu w Warszawie (vis a vis CH Arkadia). Ponieważ jestem lektorem już wiele lat bardzo łatwo rozpoznaję indywidualne potrzeby moich uczniów i bardzo szybko nawiązuję z nimi kontakt. Przy tym zapewniam im nowatorskie materiały dydaktyczne i stosuję różnorodne metody nauczania. Dzięki mojej pasji do nauczania jęz. angielskiego gwarantuję także wspaniałą zabawę podczas zajęć i mogę przekonać każdego, że nauka języka może być rewelacyjną przygodą. Nauka ze mną nigdy nie będzie ani nudna, ani trudna, a już na pewno nie rutynowa!

Zapraszam na GRATISOWE zajęcia pokazowe!!! :)

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 20:00
Wtorek09:00 - 20:00
Środa09:00 - 20:00
Czwartek09:00 - 20:00
Piątek09:00 - 20:00
Sobota09:00 - 15:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Ewa
ul. Stawki 4b/26
00-193 Warszawa
NIP: 525-246-27-48

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 29
avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2019

Pani Ewą jest bardzo wykwalifikowana. Nauka z nią to czysta przyjemność. Miałam wielu nauczycieli języka angielskiego-nie tylko w szkole ale też na korkach. I pani Ewą jest jedynym korepetytorem spełniającym moje wysokie oczekiwania. A uczniom którzy narzekają polecam zacząć się uczyć i wtedy efekty murowane.

avatar
MONIA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2019

Z Pania Ewa, ucze sie j. Angielskiego od kilku miesiecy. Pelen profesjonalizm, ogromna wiedza zarowno lingwistyczna jak i metodyczna sprawiaja ze opanowanie materialu staje sie latwiejsze. Pani Ewa prowadzi lekcje w milej i bezstresowej atmosferze a jednocześnie jest wymagajaca. Polecam

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2018

Uczęszczałam na zajęcia do Pani Ewy przez 7 miesięcy. Potrzebowałam solidnej pomocy w przygotowaniach do matury, którą dzięki Pani Ewie zdałam świetnie i teraz język angieski nie sprawia mi trudności! Na pierwszych zajęciach trudno mi było cokolwiek z siebie wydusić w języku angielskim. Każde zajęcia odbywały się w świetnej atmosferze, a co najważniejsze z godziny na godzinę umiałam coraz więcej ! Jeśli nauka języka angielskiego to tylko u Pani Ewy ! Z całego serca polecam !

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2018

Ewa jest przesympatyczną, energiczną osobą, która sprawia, że godzinna lekcja mija momentalnie. Na szczególną uwagę zasługuje nietuzinkowy sposób tłumaczenia zagadnień gramatycznych. Pół żartem, pół serio pokazuje, że nauka może być prosta i przyjemna. Zawsze jest przygotowana do zajęć. Urozmaicone lekcje dają możliwość doskonalenia umiejętności językowych zarówno w obszarze mówienia, słuchania jak i pisania.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2018

Na zajęcia z Ewą uczęszczam od ponad roku i jestem zachwycona profesjonalizmem, zaangażowaniem i pasją! Zanim trafiłam do Ewy brakowało mi pewności siebie w mówieniu po angielsku, ale teraz widzę ogromne postępy :) To co odróżnia Ewe od lektorów z którymi miałam okazje się uczyć to PASJA i wiara w swoich uczniów. Jakie są zajęcia? Przede wszystkim ciekawe, bo poprzez zabawę i cudowną atmosferę szybko robię postępy nie tylko w mówieniu, ale także w gramatyce. Ewa jest niesamowitą i inspirującą osobą, cieszę się, że ją spotkałam, bo teraz wiem, że uda mi się osiągnąć najwyższy poziom z języka angielskiego :) POLECAM z całego serca!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
25 lutego 2018

Nie polecam tej Pani. Zajęcia odbywały się w bardzo niesympatycznej atmosferze. Poniżała, odzywała się bardzo chamskimi tekstami do ucznia. Stawka za godzinę nie odpowiada tej co jest na stronie. Serdecznie odradzam!

avatar
Amanda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2017

Kiedy przyszłam po raz pierwszy na zajęcia byłam w stanie wypowiedzieć jedynie kilka słów. Mogę śmiało powiedzieć, że po regularnych spotkaniach zrobiłam duży postęp. Ewa nie tylko pomogła mi przełamać barierę , ale również pokazała, że nauka języka może być przyjemnością, a nie jedynie obowiązkiem. Szczególnie ujął mnie nietypowy, ale bardzo skuteczny sposób nauki gramatyki. Polecam z całego serca :)

avatar
Bartek J.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2017

Serdecznie polecam zajęcia jako powtórzenie - w moim przypadku do matury z angielskiego rozszerzonego. Uczyłem się w przyjemnej atmosferze, Ewa bardzo fajnie ustalała program zajęć i dopasowywała go do moich "słabości" z angielskiego. Co prawda potrafi być wymagająca i czasami mocno nacisnąć by przymusić ucznia do wysiłku, ale to chyba dobrze, czyż nie?
Poza tym zajęcia same w sobie są także bardzo przyjemną formą spędzania czasu na rozmowie po angielsku.
Matura zdana z angielskiego ustnego, podstawy i rozszerzenia powyżej 90%

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2016

Ewa pomogła mi w bardzo krótkim czasie przed egzaminem podciągnąć moje umiejętności dzięki czemu zdałam certyfilat CAE :) Bardzo trafnie wycelowała w moje słabości, przygotowała super materiały i wszystko tłumaczyła w bardzo przystępny sposób. Super babka, bardzo na luzie i ze świetną energią, polecam!:)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2015

Zdecydowanie polecam zajęcia u Ewy jak i całą szkolę! Przez całe życie angielski był moją piętą achillesową, zawsze się go wstydziłam, żaden inny nauczyciel nie potrafił zmotywować mnie do nauki. Dzięki temu, że trafiłam do Ewy wreszcie nie wstydzę się mówić po angielsku, polubiłam się uczyć a dodatkowo ... Zyskałam wspaniałych przyjaciół ;)
Ewa cudownie mówi po angielsku i ma ogromny dar do przekazywania wiedzy i nauki innych!
Polecam w 100%!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2015

Uczęszczam do Ewy na zajęcia angielskiego od zeszłego roku. Przyszłam do niej znając pojedyncze słowa. Dzięki niej nauczyłam się mówić poprawnie gramatycznie, zrozumiałam zawiłość czasów i robię duży progres. Zajęcia są różnorodne, kładzie się duży nacisk na słabsze strony, dzięki czemu postęp w nauce jest zauważalny. Ewa motywuje do nauki i wskazuje różne metody nauki, dzięki czemu nauka angielskiego nie jest nudna. Gorąco polecam!!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
26 marca 2013

faktycznie te wpisy które są na plus wygładając jakby były wpisane przez pracowników szkoły

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2011

Szkoła 200% na TAK!!! Bardzo gorąco polecam. Jeszcze nigdy nie czułam się tak zmotywowana do nauki angielskiego. Jestem w grupie Ewy i zajęcia są szałowe! Ewa mówi przepięknie po angielsku, poza tym widać że kocha uczyć, ze jej praca to jej pasja. Ta dziewczyna to wulkan energii, każde zajęcia są tak ciekawe i kreatywne, że nie chce mi się z nich wychodzić. W dodatku Ewa ma zdolności aktorskie i fajne poczucie humoru co dodatkowo podkręca atmosferę zajęć. POLECAM OGROMNIE!!!!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2011

Dla mnie przygoda z Gr8! School oznacza wyjątkowe lekcje języka angielskiego wypełnione wiedzą, pozytywną energią i humorem. Gorąco polecam przemiłą, kompetentną i zarazem wymagającą Panią lektor, z którą nauka staje się przyjemnością. Pani Ewa prowadzi zajęcia bardzo sumiennie, jednocześnie w sympatycznej i swobodnej atmosferze. Przede wszystkim uczy mówić i dba o poprawność wypowiedzi. Pomaga mi przełamywać bariery w mówieniu, co dla mnie jest niezmiernie ważne. Potrafi swobodnie dopasować się do poziomu prezentowanego przez ucznia. Jednocześnie na każdych zajęciach uzupełnia mój zasób słownictwa, gwarantując mi szybki postęp w nauce.
Co jeszcze wzbudza moje zaufanie i sympatię wobec tej szkoły językowej? Już odpowiadam.
Gr8! School pozwala elastycznie ustalać terminy zajęć, co dla mnie (osoby aktywnej) jest niewątpliwie zaletą oferty nauczania. Z doświadczenia wiem, że nie wszystkie szkoły potrafią dostosować się do potrzeb klienta. Biorąc pod uwagę powyższe spostrzeżenia szczerze polecam naukę języka angielskiego w Gr8! School. Moje pozytywne refleksje kieruję zarówno do młodszych, jak i trochę starszych uczniów, do których sam się zaliczam:). Ja osobiście z przyjemnością czekam na kolejne spotkanie ...

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2011

Ta szkoła jest rewelacyjna, zajęcia są fantastyczne a dziewczyny super przygotowane. W wielu szkołach już byłem ale tutaj napewno zostanę na dłużej. Polecam wszystkim!!!

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2011

Szkola Gr8! school jest rewelacyjna. Do tej pory uczylam się już u 3 lektorow z tej szkoly i każdy byl wspanialy. Zajęcia sa bardzo ciekawe i wesole. W żadnej szkole poza tym nie czulam się tak zaopiekowana jak w tej. To co bardzo mi się podobalo to to, że na miejscu w szkole zawsze jest obecna któras z wlascicielek szkoly i jest do nich bardzo latwy dostęp. Nigdy nie ma problemu żeby cos ustalic badz zmienic. Zawsze mozna takze liczyc na rade motodyczna lub poprosic o dodatkowe materialy do nauki języka. Bylam zachwycona kiedy od jednej z Pan dostalam kilka filmów do nauki języka angielskiego. Osoby które pracuja w Gr8! sa naprawde bardzo zaangazowane w swoja rolę i sa ogromnie pomocne i życzyliwe. To rzuca się bardzo w oczy. Osobiscie bardzo to doceniam :).

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2011

Zajęcia w gr8 school są fenomenalne!!!!! Bardzo polecam zajęcia z Ewa ponieważ do tej pory uczyłam się własnie u niej. Każde zajęcia są bardzo ciekawe i wesołe! Polecam wszystkim tym, którzy chcą nauczyć się angielskiego wybierajcie tylko gr8 School. :)

avatar
adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
14 października 2011

Nie polecam szkoły.Istnieje ona zaledwie od 2 lat co wiąże się z brakiem dobrej kadry i kiepską organizacją zajęć. Nie zamierzam się rozpisywać ale proszę uwierzyć że zajęcia w Gr8! to porażka

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2011

Szkołe Gr8! School poznałem przypadkowo – organizowali letni event dla swoich uczniów w lesie Kabackim, w którym mogli brać udział nie tylko słuchacze ale też osoby poszukujące szkoły (tak jak ja…). Popołudnie spędzone z lektorami Gr8! School zachęciło mnie do przyjścia na zajęcia. Od pierwszego dnia zostałem obsłużony bardzo profesjonalnie – różne testy kwalifikujące mnie do odpowiedniej grupy, ustalenie terminu zajęć (szkoła dostosowała termin zajęć do mojego grafika – gdzie inne szkoły wyznaczały mi sztywno godziny, albo je akceptuje albo nie…) Same zajęcia są prowadzone fantastycznie z dużo dawką humoru, zabawy i przedewszystkim nie są nudne!!! Wciągają i powodują, że chce się przychodzić i dalej uczyć języka.

Mówiąc krótko zazwyczaj po opłaceniu jednego kursu wykruszałem się ze szkół bo brakowało mi motywacji. Ta szkoła ma w sobie coś, co powoduje, że ta motywacja ciągle jest (właśnie przedłużyliśmy umowę na 4 kurs z rzędu!!!), a poziom Angielskiego ciągle idzie w górę co nawet zauważyli moi współpracownicy!!!! G*O*R*Ą*C*O P*O*L*E*C*A*M!!!!!!!! U dziewczyn angielski jest Gr8! ;)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2011

Nigdy więcej nie zmienię szkoły angielskiego! Do Gr8! trafiłam przez przypadek i jestem pod ogromnym wrażeniem! Super atmosfera, super nauczyciele. Za każdym razem nie chce mi się wychodzić do domu, mogłabym tam zamieszkać! Każdemu polecam tą szkołe.

avatar
Marco
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
29 marca 2011

Uuu, ofensywa godna podziwu :) Nie jestem odosobniony w swojej opinii. Do innej grupy też chodziła moja koleżanka.
Ps taka moja mała rada - jak już szkoła postanowiła robić marketing na forum to raz napiszcie to jak normalny user (bo tak nie piszą normalni ludzie), a dwa zróbcie to w odstępach bo 3 podobne opinie w jeden dzień na "forum" gdzie nie ma ruchu to naprawdę zastanawiające ;)

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2011

Każda minuta to zastrzyk angielskiej energii, zaangażowania i humoru... a przede wszystkim słów i gramatyki. Szybko przekonasz się, że warto!

avatar
turutu
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2011

Jeszcze nigdy nie chodziłam na zajęcia prowadzone w taki wesoły, energiczny i pomysłowy sposób jak u Ewy. Największym plusem jest to, że nie zawsze co jakiś czas wracamy do zrobionego materiału z gramatyki i powtarzamy, a nie jak to w większości szkół- przerobione=odstawione. Sporo mówimy, nawet jak nie idzie to komuś najlepiej to i tak ma szansę próbować i ja wreszcie też zaczęłam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2011

Ewa to wspaniała osoba, z ogromnym entuzjazmem i zaangażowaniem. Po raz pierwszy spotkałam się z takim podejściem do ucznia. Jestem osobą wymagającą i bardzo szybko się nudzę, u Ewy NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI żeby się nudzić, zajęcia są zawsze urozmaicone, a i Ewa swoim bardzo indywidualnym podejściem do każdego potrafi wciągnąć w naukę. Nauka języka angielskiego nareszcie stała się dla mnie przyjemnością. Widzę postępy w swojej nauce i wiem, że jeśli będzie tak dalej mój angielski będzie na perfekcyjnym poziomie. Na pewno nie zrezygnuję. Nie wierzę, żeby mogła znaleźć lepszego lektora, który swoją prace traktował by jak misję, a nie jak zwykłą pracę. Mam dość lektorów, który tylko przychodzą, żeby odklepać swoje. Ewa taka nie jest, bardzo jej zależy na tym, abym każdego dnia była coraz lepsza. Nie rozumiem ostatniej oceny, całkowicie się z nią nie zgadam. Ewa zawsze jest na czas, i nigdy nie skończyłyśmy przed czasem, a raczej zajęcia się przedłużają. Ewa nigdy nie zostawiła jakiegoś zagadnienia niedokończonego. Co moim zdaniem jest bardzo ważne! Ustalanie dat i godzin zajęć z Ewą jest bardzo elastyczne, Ewa zawsze potrafiła dopasować się do moich potrzeb. Z pełną świadomością i odpowiedzialnością polecam Ewę, dziewczyna robi to co kocha i to bardzo się czuje na zajęciach. Atmosfera w szkole jest bardzo miła i przyjazna. Tam nie można się stresować, a wręcz przeciwnie można się wyluzować. Na prawdę POLECAM!!!

avatar
Marco
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
11 marca 2011

Nie wiem czym Wy się tak zachwycacie ? Ja chodziłem przez 2 sem. i o 2 sem. za dużo! Spóźnienia lektorów, zajęcia kończone przed czasem. Lektorzy chyba prowadzą za dużo zajęć? bo wyglądali na zmęczonych i znudzonych.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2010

Ocena w tym przypadku nie może być inna niż "bardzo dobra". Ewa jest nauczycielką z powołania. Zajęcia w Gr8! są prowadzone w przyjemny i profesjonalny sposób. Nie zdawałem sobie sprawy, że atmosfera i sposób prowadzenia zajęć może mieć aż tak duży wpływ na naukę. Najlepsze jest to, że pogłębiasz swoją wiedzę nie myśląc o tym! Życzę każdemu kto poszukuje nauczyciela do nauki języka angielskiego, aby trafił na lekcje do Ewy w Gr8!. Gwarantuję, że nie będzie żałował.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2010

Całkowicie się zgadzam z moimi poprzednikami. Trafiłam do Gr8! właśnie przez tą stronę kierując się opiniami innych i nie były przesadzone. Mam zajęcia z Ewą od miesiąca zarówno z general jak i business english i jestem naprawdę bardzo zadowolona, nie miałam lepszego nauczyciela języków obcych. Najważniejsze jest to, że Ewa jest bardzo zaangażowana i indywidualnie podchodzi do każdej osoby, przygotowuje specjalnie dla danego ucznia materiały a poza tym zaraża pozytywną energią. Naprawdę pierwszy raz spotkałam się z takim zaangażowaniem i dlatego koniecznie muszę wystawić pozytywną opinię, bo taką postawę trzeba propagować.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2010

Ewa przygotowywała mnie do FCE a potem do CAE. Obydwa egzaminy zdałam z łątwością. Same zajęcia były przygotowane miło i sympatycznie. Do CAE przygotowywałąm się w Gr8 School, atmosfera była wspaniała wszyscy byli bardzo mili i przyjaznie nastawieni. Ewa jest zawsze przygotowana na 6-ke i dba abym sie nie nudziła na zajeciach. Goraco polecam jej zajecia!!

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2010

Pobierałem lekcje u Pani Ewy przez dłuzszy czas. lekcje prowadzone swietnie, zawsze dobrze przygotowane, nigdy sie nie nudzilem material byl ciekawy i atrakcyjny. a co najwazniejsze widzialem duze postepy goracow polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.