Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
Częstochowa
Muzykacena do ustalenia

Sabina

Opis ogłoszenia

Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi udzieli lekcji z fortepianu z elementami umuzykalnienia, rytmiki i improwizacji fortepianowej.
Posiadam przygotowanie pedagogiczne i wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą w szkolnictwie muzycznym i nie tylko. Aktywnie udzielam się jako pianistka i akompaniatorka. Zapraszam wszystkich bez względu na wiek. Możliwy dojazd do ucznia na terenie Częstochowy i okolic. Cena od 45 do 65zł do negocjacji.

Kontakt: 691947291

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.