Łucja Falfus Face 2 Face

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Andrychów
Kęty
Bielsko-Biała

O mnie

Szkoła Językowa FACE 2 FACE prowadzi kursy języka angielskiego metodą English Direct, Callan, Talking Kids (kurs dla dzieci oparty na metodzie Callana) oraz metodą tradycyjną. Prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego, matury, egzaminu FC. Jesteśmy centrum egzaminacyjnym TELC.Na rynku jesteśmy obecni od 2002 roku - przez te lata naszej działalności możemy pochwalić się licznymi referencjami zadowolonych klientów oraz firm. Najlepszą reklamą solidności naszej szkoły niech będzie fakt, że aż 50 % kursantów przychodzi do nas z polecenia.Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo kursy z języka niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego, francuskiego, czeskiego i włoskiego. W naszych placówkach funkcjonuje również biuro tłumaczęń zwykłych i przysięgłych.ZAPRASZAMY!

www.face2face.plOferta firmy:

Zapraszamy na kursy językowe grupowe lub indywidualne:- angielski - metodą English Direct, metodą tradycyjną

- niemiecki - metodą Direkte Methode, metodą tradycyjną

- rosyjski, hiszpański, holenderski, włoski, czeski - metoda tradycyjna

- tylko u nas - TALKING KIDS - czyli metoda Callana dla małych dzieci,- kursy przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego, matury, egzaminu FC,- kursy egzaminacyjne: - FCE, CAE, CPE, TOIC, TELC- kursy dla osób wyjeżdżających do pracy,- Business English,- szkolenia dla firm,- tłumaczenia ustne i pisemne.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.