Emilia Przerwa-Tetmajer

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Warszawa (Żoliborz +2)

Emilia Przerwa-Tetmajer

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Emilia Przerwa-Tetmajer

O mnie

Ukończyłam gimnazjum dwujęzyczne, liceum z rozszerzonym francuskim i romanistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Na poziomie licencjatu wybrałam specjalizację metodyczną, dzięki czemu jestem wszechstronnie przygotowana do nauczania. Uczę już od 10 lat i bardzo to lubię!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2003 - 06.2006
Gimnazjum nr 53 im. Stefanii Sempołowskiej
klasa dwujęzyczna
09.2006 - 06.2009
XVI LO im. Stefanii Sempołowskiej
klasa z rozszerzonym francuskim
10.2010 - 06.2013
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Romanistyka
10.2013 - 06.2018
Uniwersytet Warszawski
Magister
Romanistyka (w ramach MISH - Międzyobszarowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych)
Kursy i szkolenia
12.2009
DELF B2
Doświadczenie
01.2015 - 07.2015
Délégation Wallonie-Bruxelles
Półroczny staż na stanowisku asystentki

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Dagna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2021

Emilia jest wspaniałą nauczycielka. Potrafi bezbłędnie dopasować się do potrzeb ucznia. W czasie lekcji jest uważna i poświęca maksimum uwagi. Polecam z całego serca!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2021

Nasze dzieci od kilku miesięcy uczestniczą systematycznie w lekcjach języka francuskiego prowadzonych przez Panią Emilię. Zajęcia prowadzone są zawsze w doskonałej atmosferze, tak że dzieci lubią w nich uczestniczyć. Pani Emilia zawsze przygotowuje dla nich jakiś nowy temat, dostosowany do ich wieku. Na początku furorę zrobiły lekcje z wykorzystaniem klocków LEGO, potem pojawiły się gry i zgadywanki. Dzieci dużo rozmawiają w trakcie lekcji po francusku, co jest dla nas bardzo ważne, gdyż kształtuje samodzielność wypowiedzi w obcym języku. Pani Emilia potrafi w sposób niemal niezauważalny zachęcić dzieci do samodzielnych wypowiedzi po francusku.
Osobiście także korzystałem z lekcji z panią Emilią, przed kolejnymi egzaminami językowymi z francuskiego. Wszystkie egzaminy zakończyły się pozytywnie, co jest najlepszą rekomendacją nauczyciela.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2021

Praca z Panią Emilią to wielka przyjemność. Pełen profesjonalizm i oddanie pracy z uczniem. Zawsze jest przygotowana i gotowa cierpliwie tłumaczyć i pomagać zrozumieć wszystkie zawiłości języka francuskiego. Serdecznie polecam współpracę.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2021

Dziekujemy za wspaniały rok! Zawsze puntkualnie, bez nudy, wesolo i spiewająco. Uwielbiamy te nasze urozmaicone spotkania. Polecamy!

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2021

Bardzo polecam!! Emilia pomagała mi się przygotować do egzaminu dalf i jestem bardzo zadowolona. Do tego super materiały i bardzo miła atmosfera. :)

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2021

Lekcje są ciekawe i różnorodne. Emilia jest zawsze przygotowana i zaangażowana, a nauka przebiega w sposób bezstresowy. Bardzo polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2021

Profesjonalizm, zaangażowanie w lekcje, w tym różne materiały do nauki, umiejętność przekazywania wiedzy, a przede wszystkim nauczyciel z pasją. Polecam :)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2021

Bardzo polecam lekcje z Emilią, które prowadzi w miłej i luźnej atmosferze. Szczególnie zajęcia z konwersacji, dzięki którym zacząłem swobodnie mówić po francusku, co pozwoliło mi pozytywnie przejść rozmowy o pracę w języku francuskim.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.