Emilia Przerwa-Tetmajer

Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Żoliborz +2)

Emilia Przerwa-Tetmajer

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/512 opinii
Dla użytkownika Emilia Przerwa-Tetmajer

O mnie

Ukończyłam gimnazjum dwujęzyczne, liceum z rozszerzonym francuskim i romanistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Na poziomie licencjatu wybrałam specjalizację metodyczną, dzięki czemu jestem wszechstronnie przygotowana do nauczania. Uczę już od 10 lat i bardzo to lubię!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2003 - 06.2006
Gimnazjum nr 53 im. Stefanii Sempołowskiej
klasa dwujęzyczna
09.2006 - 06.2009
XVI LO im. Stefanii Sempołowskiej
klasa z rozszerzonym francuskim
10.2010 - 06.2013
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Romanistyka
10.2013 - 06.2018
Uniwersytet Warszawski
Magister
Romanistyka (w ramach MISH - Międzyobszarowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych)
Kursy i szkolenia
12.2009
DELF B2
Doświadczenie
01.2015 - 07.2015
Délégation Wallonie-Bruxelles
Półroczny staż na stanowisku asystentki

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2022

Uczę się języka francuskiego od półtora roku. Od podstaw. Emilia zgodziła się prowadzić ze mną lekcje pod nieobecność mojej dotychczasowej nauczycielki, jednak nawet po jej powrocie nie wyobrażałem sobie przerwania naszych wspólnych zajęć. Emilia w wyjątkowy sposób łączy naukę składników języka - gramatyki, wymowy, stylu wypowiedzi, pisowni - tak, aby powstały w ten sposób wywar był prawdziwie esencjonalny, i co najważniejsze - skuteczny dla kogoś, kto chce zasmakować piekna języka francuskiego. Potrafi dopasować metody nauczania tak, aby nawet ktoś taki jak ja - nadaktywny gaduła z pamięcią welonka, o potrzebie budowania zdań wielokrotnie złożonych już po pierwszych lekcjach - spotrafił zapamiętać złożoność zasad i wykorzystać je w praktyce rozmowy. Bez względu na to czy trzeba użyć onomatopei czy rysować wykresy, Emilia jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki pomaga utrwalić zdawałoby się nieprzyswajalne przeze mnie zasady. Czy ja polecam Emilię jako nauczycielkę francuskiego? Zdecydowanie! Tylko osoba, która bardzo kocha język francuski spotrafi podzielić się tą pasją. Emilia naprawdę wie jak to zrobić! Dziękuję.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2022

Polecam wszystkim z całego serca zajęcia z Emilią! Emilia uczy mojego 5-latka, który jest bardzo wymagającym dzieckiem. Za każdym razem potrafi go zainteresować i pomóc w skupieniu uwagi. Wykorzystuje różnorodne gry, piosenki i zabawy. Jednocześnie jest bardzo uważna na potrzeby syna i dostosowuje przebieg zajęć do jego możliwości konkretnego dnia. Bardzo, bardzo polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2022

Bardzo dobra nauczycielka! Wróciłam do nauki języka, po kilku latach przerwy, potrzebowałam kogoś kto uporządkuje to, co jeszcze pamietam i uzupełni braki. Emilka ma świetne podejście, reaguje na potrzeby i co ważne, nie odpuszcza. Widać (i słychać) duże doświadczenie i wiedzę. Świetnie tłumaczy. Polecam

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2022

Uczylam sie z Emilia francuskiego od podstaw z milosci do jezyka, lekcje sa bardzo urozmaicone, nastawione na praktyczna znajomosc i konwersacje. Ciepla mila atmosfera. Goraco polecam

avatar
Dagna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2021

Emilia jest wspaniałą nauczycielka. Potrafi bezbłędnie dopasować się do potrzeb ucznia. W czasie lekcji jest uważna i poświęca maksimum uwagi. Polecam z całego serca!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2021

Nasze dzieci od kilku miesięcy uczestniczą systematycznie w lekcjach języka francuskiego prowadzonych przez Panią Emilię. Zajęcia prowadzone są zawsze w doskonałej atmosferze, tak że dzieci lubią w nich uczestniczyć. Pani Emilia zawsze przygotowuje dla nich jakiś nowy temat, dostosowany do ich wieku. Na początku furorę zrobiły lekcje z wykorzystaniem klocków LEGO, potem pojawiły się gry i zgadywanki. Dzieci dużo rozmawiają w trakcie lekcji po francusku, co jest dla nas bardzo ważne, gdyż kształtuje samodzielność wypowiedzi w obcym języku. Pani Emilia potrafi w sposób niemal niezauważalny zachęcić dzieci do samodzielnych wypowiedzi po francusku.
Osobiście także korzystałem z lekcji z panią Emilią, przed kolejnymi egzaminami językowymi z francuskiego. Wszystkie egzaminy zakończyły się pozytywnie, co jest najlepszą rekomendacją nauczyciela.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2021

Praca z Panią Emilią to wielka przyjemność. Pełen profesjonalizm i oddanie pracy z uczniem. Zawsze jest przygotowana i gotowa cierpliwie tłumaczyć i pomagać zrozumieć wszystkie zawiłości języka francuskiego. Serdecznie polecam współpracę.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2021

Dziekujemy za wspaniały rok! Zawsze puntkualnie, bez nudy, wesolo i spiewająco. Uwielbiamy te nasze urozmaicone spotkania. Polecamy!

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2021

Bardzo polecam!! Emilia pomagała mi się przygotować do egzaminu dalf i jestem bardzo zadowolona. Do tego super materiały i bardzo miła atmosfera. :)

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2021

Lekcje są ciekawe i różnorodne. Emilia jest zawsze przygotowana i zaangażowana, a nauka przebiega w sposób bezstresowy. Bardzo polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2021

Profesjonalizm, zaangażowanie w lekcje, w tym różne materiały do nauki, umiejętność przekazywania wiedzy, a przede wszystkim nauczyciel z pasją. Polecam :)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2021

Bardzo polecam lekcje z Emilią, które prowadzi w miłej i luźnej atmosferze. Szczególnie zajęcia z konwersacji, dzięki którym zacząłem swobodnie mówić po francusku, co pozwoliło mi pozytywnie przejść rozmowy o pracę w języku francuskim.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.