Daniel Daniel

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Łódź

Opis ogłoszenia

Jestem rdzennym mówcą języka portugalskiego, który mieszka w Łodzi na stałe.Mogę zaoferować lekcje w brazylijskim stylu (język portugalski) dla tych, którzy chcą nauczyć się go od podstawowych kroków oraz zajęć konwersacyjnych dla tych, którzy są na poziomie średnim lub zaawansowanym mogę zaoferować dynamiczne lekcje oparte na języku potocznym i elementów kultury brazylijskiej.
Prowadzę wszelkiego rodzaju tłumaczeń w wersji Polsko-Brazylijskiej i odwrotnie.

Jeżeli masz przyjaciela, który chce dołączyć też? Specjalna zniżka dla 2 lub więcej osób!
Zapraszam!

I am a native Portuguese speaker who lives in Łódź permanently . Might I offer classes in Brazilian style (Portuguese language) for those who want to learn it from the basic steps and conversation classes for those who are at intermediate or advanced level, can I offer dynamic lessons based on common language and elements of Brazilian culture.
I make all kinds of translations of the Polish-Brazilian version, and vice versa.

If you have a friend who wants to join too? Special discount for 2 or more people!
Welcome!

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.