Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Poznań
Suchy Las
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki30 - 50 / 60 min

Paulina

Opis ogłoszenia

NIESTETY ZAWIESZAM OGŁOSZENIE DO ODWOŁANIA

Hallo!

Szukasz kogoś, kto pomoże Ci szybko i skutecznie nauczyć się, podszkolić lub udoskonalić język niemiecki? Chcesz nauczyć się płynnie i poprawnie mówić, a przy okazji dowiedzieć się czegoś ciekawego o kraju i jego mieszkańcach? Własnie trafiłeś pod dobry adres! :)

Swoją przygodę z językiem niemieckim rozpoczęłam kilkanaście lat temu. Ukończyłam filologię szwedzko-niemiecką na UAM w Poznaniu, ale miałam też możliwość doskonalenia języka podczas konferencji, wymian czy kursów w całych Niemczech, m. in. na Uniwersytecie w Kilonii. Dzięki temu zdobyłam wiedzę dotyczącą nie tylko języka pisanego, ale także języka mówionego i potocznego. Poza tym mam sporą wiedzę dotyczącą kultury kraju i zwyczajach jego mieszkańców.

Co mogę zagwarantować?
Przede wszystkim to, że każde zajęcia będą przeprowadzone profesjonalnie i rzetelnie. Każdemu uczniowi zapewnię ciekawe i rozmaite materiały: teksty, ćwiczenia leksykalne, gramatyczne, nagrania. Ponadto program i system nauki dostosuję do Twoich indywidualnych potrzeb i celów. Gwarantuję, że podczas zajęć ze mną nauczysz się ładnie i poprawnie mówić i akcentować (fonetyka). Zarażę Cię też lub podsycę jeszcze bardziej Twoją pasję do języka niemieckiego i kultury tego kraju, a przede wszystkim nie będziesz się nudził i leniuchował – na moich zajęciach trzeba pracować :) A jeśli tylko chcesz to możemy nawet śpiewać po niemiecku:)

Nie jesteś pewien, czy to dobry wybór? Zadzwoń, umówimy się na bezpłatną lekcję próbną, a Twoje wahania znikną tak szybko jak się pojawiły!

!!! Cena zajęć jest zależna od miejsca, w którym zajęcia się odbywają. Istnieje możliwość negocjacji cen w przypadku grup lub zajęć przez skype.

Zapraszam do wspólnej nauki! :)

Paulina

PS Oferuję także usługi tłumaczeniowe pisemne oraz ustne.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.